ARCHIV MUBPH.CZ

Prezentace na adrese www.mubph.cz slouží jako archiv a není od 31.12. 2016 aktualizována.

Aktuální prezentace Městského úřadu v Bystřici pod Hostýnem najdete na adrese www.bystriceph.czLetní Alternativa s Tonym Ducháčkem

Město Bystřice pod Hostýnem pořádá v sobotu 25. srpna 2012 na nádvoří zámku hudební přehlídku Letní Alternativa. Třetí ročník festivalu různých hudebních stylů nabídne fanouškům například Tonyho Ducháčka a Garage, skupinu Dirty Blondes, Criminal Colection nebo Los Perdidos. Chybět nebude tradiční ohňová show. Začátek je v 19 hodin. Předprodej vstupenek bude od srpna v informačním centru na zámku v Bystřici p. H. za cenu 120 Kč, na místě pak za 150 Kč.
Písničky a hudba rockové legendy Garage stojí na osobnosti charismatického zpěváka Tonyho Ducháčka, který je také autorem většiny textů založených na unikátním periferním slangu se spoustou poetické imaginace. Historie této legendární pražské rockové kapely sahá až do roku 1979, kdy byla založena basákem Ivo Pospíšilem přímo v jedné garáži na pražském předměstí v Klukovicích. V průběhu 80. let Garage (tehdy pod názvem Garáž) patřila k nové generaci mladých nezávislých kapel inspirovaných punkem, postpunkem, pub rockem a novou vlnou. Více informací na www.garageband.cz.

Fotografie


Design By Macik