Házená

21. 4. Bystřice pod Hostýnem, muži A – Náchod 29:21 (16:15)
Dobrý začátek utkání. Po prvních 15 minutách jsme si vytvořili čtyřbrankový. Pak ale přišlo naše dvojí vyloučení a soupeř dokázal velmi rychle zareagovat a snížit na rozdíl branky. Do druhého poločasu jsme vstoupili s tím, že nemůžeme nechat nic náhodě. Zodpovědný přístup se vyplatil a brankové vedení se  postupně začalo navyšovat. Obrana spolehlivě pracovala a střelecky se  dařilo Dobešovi a Zbránkovi. V brance byl výborný Janů, který chytil tři sedmimetrové hody. O výsledku nebylo pochyb. Nejvíce branek: Zbránek 10, Dobeš 7, Tiller R. 5, Salvet 4.
Bystřice pod Hostýnem, muži B – Rožnov pod Radhoštěm 21:33 (8:17)
Opět byl soupeř nad naše síly, o čemž svědčí výsledkové skóre. Dařilo se střelecky Hradilovi, autoru 14 branek.
Zlín B – Bystřice pod Hostýnem, starší žáci 16:20 (9:6), nejvíce branek: Kaňa, Nguyen Viet Anh po 6, Petrovčín 5.
Zlín B – Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci 8:6 (3:4), nejvíce branek: Žůrková 3, Horák 2.

28. 4. Jičín – Bystřice pod Hostýnem, muži A 23:24 (9:15). Přestože jsme měli na lavičce pouze dva hráče, vytvořili jsme si  slibný devítibrankový náskok.V druhé půli už začali domácí náš náskok snižovat. Přispělo k tomu i naše vyloučení, po němž jsem hráli ve čtyřech proti šesti. Závěr byl nečekaně dramatický. V úplném závěru Doležel dal vítězný gol. Domácí měli čtyři vteřiny na vyrovnání, ale rána šla mimo.Velmi cenné vítězství. Nejvíce branek: Dobeš 9, Zbránek 6, Doležel 4.
Veselá – Bystřice pod Hostýnem, muži B 25:15 (11:6), nejvíce branek: Vaclach 6, Frydrych, Jaroš, Maděra a Totek po 2.
Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci – Napajedla 5:11 (2:6)

Bystřice pod Hostýnem, starší žáci – Napajedla 25:14 (11:6 ), nejvíce branek: Nguyen Viet Anh 7,  Kaňa a Měchura po 4.

1. 5. Valašské Meziříčí – Bystřice pod Hostýnem, muži B  29:25 (12:12), nejvíce branek: Doležal 9, Vaclach 7, Hradil 5.
Valašské Meziříčí – Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci 12:16 (5:6), nejvíce branek:  Šnajdr a Vysloužil po 5, Žůrková 4.

5. 5. Bystřice pod Hostýnem, muži A – Olomouc 33:18 (15:7)

Zcela jednoznačné vítězství nad nováčkem soutěže, hosté s námi dokázali držet krok jen prvních 15 minut. V poločase byl už náš náskok 8brankový. Ve druhém poločase jsme skóre už jen navyšovali ve svůj prospěch. První branku dokázali hosté vstřelit až ve 38. minutě. Jde o naši nejvyšší výhru  v tomto ročníku,  a to jsme nastoupili v oslabené sestavě, kdy chyběl vykartovaný Dobeš a ze studijních důvodů Petrovčín. V brance byl opět vynikající Janů a střelecky  se dařilo Tillerovi R. a Zbránkovi  – oba dali po šesti brankách. Pochvala pro celý tým.

5. 5. Lesana Zubří – Bystřice pod Hostýnem, muži B  34: 20 (18:7), nejvíce branek: Hradil 6, Vaclach 4 , Doležel 4.

Vsetín – Bystřice pod Hostýnem, starší žáci 30:25 (15:14), nejvíce branek: Nuguyen Viet Anh 6, Měchura, Hubík  4.
Vsetín – Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci 17:18 (7:11), nejvíce branek:  Žůrková 7, Šnajdr D. 5, Horák 4.

12. 5. Bystřice pod Hostýnem, muži – Praha Chodov 30:24 (14:10)
Poslední domácí zápas sezony o dosažení druhé příčky v tabulce.V tomto zápase jsme podali nejlepší domácí výkon, ale nebylo to vůbec lehké, soupeř byl velmi houževnatý. Nám pomohl kolektivní výkon a výborná obrana. Trpělivou hrou jsme navyšovali vedení a s přehledem vyhráli. Poděkování celému týmu a také fanouškům za podporu po celou sezonu. Nejvíce branek: Zbránek 7, Žůrek 6, Dobeš, Salvet po 4.

Bystřice pod Hostýnem, muži B – Valašské Meziříčí 37:32 (19:12), výborně zahrál Hradil s 11 brankami, Doležel 7, Vaclach 5.
Bystřice pod Hostýnem, starší žáci – Uherské Hradiště 19:19 (11:10)
Velmi bojovný a vyrovnaný zápas s dramatickou koncovkou sehráli naši starší žáci. Nejvíce branek: Nguyen Viet Anh 8, Měchura 3, Petrovčín 2.
Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci – Uherské Hradiště  8:14 (3:6), nejvíce branek: Šnajdr a Žůrková po 3.