Házená

22. 9. Bystřice pod Hostýnem, muži A – Nové Veselí 26:27 (10:15)
Vstup do nové sezony se nám vůbec nepovedl, citelně chyběl pro zranění R. Dobeš. První poločas jsme vůbec nezvládli, ve 23. minutě jsme prohrávali už o 8 branek. Vdruhé půli jsme začali pomalu ztrátu stahovat a v závěru zápasu už to byl velký finiš. Dvě vteřiny před koncem byl stav na ukazateli 26:26! Škoda jen, že jsme více nepohlídali soupeřovo rozehrání 9metového hodu, který se nakonec proměnil ve vítězný gól. Nejvíce branek: Tiller R., Žůrek 5, Salvet 3, Doležel 2.

22. 9. Bystřice pod Hostýnem, mladší dorost – Ivanovice 33:48 (12:24), branky: Petrovčín 11, Hubík 7, Lang, Matyska 5, Šimek 4.
22. 9. Bystřice pod Hostýnem, muži B – Uherské Hradiště 33:23 (18:8). Jednoznačné vítězství záložního týmu, kdy si hráči do poločasu vytvořili 10brankový náskok, který si udrželi až do konce zápasu. Nejvíce branek: Doležel 9, Vaclach, Petrovčín, Ryška po 5, Hradil 3.
28. 9. Náchod – Bystřice pod Hostýnem, muži A 21:21 (13:11)
Stejně jako v posledním domácím zápase se nám nevydařila první půlka, neproměňovali jsme vyložené šance. Bohužel v současné době je zakončování akcí naše slabina. Během druhé půle se nám podařilo hru i skóre vyrovnat a k tomu se velmi dobře rozchytal mladý brankář Krupa. Vzhledem k vývoji zápasu je nerozhodný výsledek spravedlivý. Citelně chybí Dobeš, kterého trápí zraněné rameno. Nejvíce branek: Zbránek 6, Žůrek 5, Kovařík, Tiller J. a Vacula po 3.
28. 9. Velké Meziříčí – Bystřice pod Hostýnem, mladší dorost 35:17 (18:9), nejvíce branek: Lang 5, Petrovčín a Šimek po 4.
29. 9 Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci – Luhačovice 10:24 (4:12), nejvíce branek: Mozola a Vysloužil po 4.
29. 9 Bystřice pod Hostýnem, starší žáci – Vsetín 21:29 (8:14), nejvíce branek: Kaňa 10, Matyska 7.

2. 10.  –  3. kolo Českého poháru

Bystřice pod Hostýnem, muži A – Frýdek Místek 29:29 (13:11) na sedmičkový rozstřel 40:4, až ve 20. sérii byli úspěšní hosté.
Bojovný a velmi dramatický zápas, hlavně v závěru utkání a následné sérii 7metrových hodů, viděli fanoušci ve 3. kole poháru na domácí palubovce. Extraligový soupeř byl velmi silným protivníkem. V první půli se nám opět nedařilo a vypracované šance končily v rukou brankáře. Do druhé půlky jsme nastoupili koncentrovaně a stahovali jsme postupně náskok soupeře. Dokonce jsme vedli i o 2 branky. Závěrečný hvizd zazněl za nerozhodného stavu. A štěstí se přiklonilo k soupeři. Pěkné bojovné utkání.
5. 10. Valašské Meziříčí – Bystřice pod Hostýnem, muži B 16:26 (6:11), nejvíce branek: Doležel, Hradil 5, Jaroš, Ryška, Vaclach, Oškera, Müller, Petrovčín a Totek po 2.

5. 10. Valašské Meziříčí – Bystřice pod Hostýnem, starší žáci 9:33 (5:18), nejvíce branek: Matyska 10, Hubík 9, Kaňa 8.
6. 10. Bystřice pod Hostýnem, muži A – Bohunice  23:21 (11:11)
Nastoupili jsme bez čtyř hráčů základní sestavy, chyběly čtyři spojky – oba bratři Tillerové, Vacula, Dobeš. V první půlce jsme soupeře pustili až do 3brankového vedení, ale to se nám do poločasu podařilo srovnat. Druhý poločas jsme začali velmi dobře a rychle jsme si vytvořili 4brankový náskok, který se nám už podařilo udržet. Trenér se tentokrát mohl spolehnout na zkušenost hráčů Kovaříka a Žůrka, kteří mužstvo táhli, a také na D. Krupu v brance, který odchytal jeden z nejlepších zápasů od svého příchodu k nám. Velká pochvala za bojovnost a nasazení v těžkém utkání. Nejvíce branek: Kovařík a Žůrek 4, Hradil, Zbránek a Juránek po 3.
6. 10.  Bystřice pod Hostýnem, mladší dorost – Prostějov 23:34 (6:18), nejvíce branek: Petrovčín 11, Měchurka a Matyska po 3.
10. 10. Kunovice – Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci 20:14 (11:7), nejvíce branek: Pálka a Vysloužil po 5.

13. 10. Jičín B – Bystřice pod Hostýnem, muži A 30:24 (14:11)
Už druhou porážku si připsali naši házenkáři. Tentokráte to bylo s týmem extraligového Jičína. Dlouhodobé vyřazení Dobeše a R. Tillera ze zápasů je znát. V první půli jsme ještě drželi krok, domácí nás ale přehrávali v rychlých útocích a naše obrana měla větší výpadky, než je zdrávo. Druhé půlce nás domácí brankově předstihli a my neměli síly na zvrácení výsledku. Nejvíce branek: Zbránek 7, Vaclach a Tiller J. 5, Doležel 3, Salvet a Žůrek po 2.

13. 10. Bystřice pod Hostýnem, muži B – Veselá 20: 28 (9:14), nejvíce branek: Gabriž, Ryška po 4, Oškera, Frydrych po 3.  V zápase dostali příležitost mladí hráči a soupeři nic nedali zadarmo. Úvod zápasu patřil hostujícímu týmu, v poločase hosté vedli o 5 gólů, neměli jsme dostatek sil, abychom skóre upravili ve svůj prospěch.

13.10. Luhačovice – Bystřice pod Hostýnem, mladší dorost 36:15 (13:5), nejvíce branek: Petrovčín 4, Hubík 3, Matyska a Liška po 2.
13. 10. Bystřice pod Hostýnem, starší žáci – Zlín A 15:21 (8:11), nejvíce branek: Matyska 7, Kaňa 6 .

13. 10. Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci – Zlín B 13:16 (5:9), nejvíce branek: Vysloužil 7, Mozola 3, Navrátil 2.