Archiv Zpravodaje

Prezentace na adrese www.mubph.cz slouží jako archiv a není od 31.12. 2016 aktualizována.

Aktuální prezentace Městského úřadu v Bystřici pod Hostýnem najdete na adrese www.bystriceph.czVystoupení veselých akademiků

Ve dnech 17. a 18. června 2014 se konala v kinosále Sušil již patnáctá Akademie ZŠ Bratrství Čechů a Slováků.
Každý rok se na přípravě programu předznamenávajícího velké letní prázdniny podílí mnoho dětí, letos však byl jejich počet opravdu vysoký – celkem 245 žáků, z toho 150 z prvního stupně. A zvědavé publikum složené z maminek a tatínků, sourozenců, babiček, dědů, tetiček, sousedek a kamarádů zcela ucpalo všechny vchody do přeplněného kinosálu. Kromě samotných vystupujících zajišťovali hladký průběh celého programu malí i větší moderátoři, zvukaři, kulisáci a uvaděčky.
Počet divadelních, recitačních, pěveckých i tanečních vystoupení rok od roku narůstá. Letos jich bylo celkem 24. Pestrému dvouhodinovému pásmu předcházela videoprojekce vzpomínající na uplynulé akademie i sestřih letošních náročných příprav.

Všechna čísla byla oceněna velkým potleskem, ovace na konci představení nebraly konce. Ještě jednou děkujeme všem, kteří nám s realizací akademie pomáhají, i skvělému publiku, pro něž je radost hrát.
Fotografie z celého programu najdete také na stránkách školy www.zsbrat.cz
                

 Ivana Pagáčová

 

 Design By Macik