ARCHIV MUBPH.CZ

Prezentace na adrese www.mubph.cz slouží jako archiv a není od 31.12. 2016 aktualizována.

Aktuální prezentace Městského úřadu v Bystřici pod Hostýnem najdete na adrese www.bystriceph.czUzavírka komunikace Bystřice pod Hostýnem - Sovadina

Město upozorňuje občany, že v období od 11. května 2015 do  31. července 2015 bude z důvodu rekonstrukce mostu úplně uzavřena silnice č. II/437 mezi Bystřicí pod Hostýnem a Sovadinou. Objízdná trasa povede přes  Vítonice a Žákovice.  

Po celou dobu uzavírky nebudou autobusové spoje společnosti Krodos Bus, a. s.,  zajíždět na autobusovou zastávku v Bystřici p. H., v ulici Lipnické. U všech autobusových spojů společnosti ARRIVA MORAVA, mimo spoj č. 5, budou  zrušeny zastávky Bystřice p. H. - u mostu a Bystřice p. H. - Lipnická. Spoj č. 5 bude zajíždět ulicí Pod Dubíčkem na zastávku Bystřice p. H. - Lipnická, zastávka Bystřice p. H. - u mostu však tímto spojem obsloužena nebude.

Do Sovadiny budou autobusové linkové spoje obou společností zajíždět po objízdné trase na zastávku Sovadina - náves. Zde se autobus otočí a pojede zpět do Blazic a dále po objízdné trase.

Jaroslav Šenkyřík
vedoucí odboru dopravně správního MěÚ Bystřice pod Hostýnem


Fotografie


Design By Macik