Házená

21.3. Hranice – Bystřice pod Hostýnem,dorost st. 37:16 (15:7)
Nedůrazná a pomalá hra z naší strany. Výsledkem byla vysoká porážka. Naopak domácím vycházelo všechno a celkově se dařilo. Z naší strany nejvíce branek Salvet 6, Petrovčín 5.

28.3. Bystřice pod Hostýnem, muži – Jičín B 36:26 (16:14)
Naši hráči byli papírovým favoritem, celek Jičína je na 9. místě. V první půli utkání to ale nebylo vůbec vidět, domácí často chybovali a celkový přístup k zápasu se nezdál být zodpovědný. Výrazný náskok se nám podařilo získat až díky rychlým protiútokům a velmi dobrým zákrokům Martina Bobála v brance. Stále platí, že na palubovce soupeře hrajeme kvalitnější házenou. Nejvíce branek – Dobeš, Žůrek 9, Vacula 8, Tiller J. 5.

Bystřice pod Hostýnem , dorost st. – Velká Bystřice 26:35 (13:20)
Špatný začátek z naší strany, už 15 min. skóre 7:11 v náš neprospěch. Do druhého poločasu jsme vstoupili s odhodláním zvrátit výsledek. Ale zbytečné množství technických chyb nás nás dovedlo k prohře. Soupeř mohl z našich chyb pohodlně skórovat. Nejvíce branek – Petrovčín 14, Doležel 5.

Bystřice pod Hostýnem, žáci st. – Velká Bystřice 41:25 (16:12),  br. Gabriž 19, Brázdil 10

10.4. Královo Pole –  Bystřice pod Hostýnem , muži 39:38 (22:22)
Do poločasu byl zápas vyrovnaný. Vedoucí tým tabulky odskočil v jeho průběhu o 4 branky, naši házenkáři skóre do poločasu srovnali, ale stálo je to hodně sil. Druhý poločas měli navrch domácí, u kterých se v takové míře neprojevilo týdenní zápasové volno. Dá se říct, že až v závěru zápasu rozhodla o výsledku momentálně lepší fyzická kondice domácích. Na palubovce kraloval střelecky náš nejlepší střelec Dobeš s 11 brankami, přidali se k němu Žůrek s 12 a Zbranek s 9 brankami.

Dřevohostice – Bystřice pod Hostýnem , muži B 22:15 (11:10)
Velmi nevydařené utkání naší rezervy – v dešti a na špatném terénu. Velmi dobře po zranění zachytal D. Nezhyba. Nejvíce branek: Müler 6, Hradil 5, Kobert 4.