Archiv Zpravodaje

Prezentace na adrese www.mubph.cz slouží jako archiv a není od 31.12. 2016 aktualizována.

Aktuální prezentace Městského úřadu v Bystřici pod Hostýnem najdete na adrese www.bystriceph.czTexasanky z Bystřice navázaly na úspěch v loňské Grilmánii

ZPRÁVIČKY Z LÉTA

Již 6. ročník celorepublikové soutěže v grilování letos proběhl na 10 místech republiky v regionálních kolech a v červnu se pak v Praze konalo kolo finálové.
Soutěže se účastnil také bystřický tým „Texasanky z Moravy“ ve složení Jitka Nováková s dcerou Martinou, Soňa Popelíková a Jana Čechová doplněný o Martinu Bystrzonovskou z Přerova a také letos v soutěži obstál na výbornou a navázal na mimořádný úspěch z loňského roku, kdy nejprve ženský kvintet zvítězil v regionálním kole v Olomouci a poté se v celorepublikovém klání umístil na třetím místě včetně vítězství v kategorii „Nejlepší hovězí“ a postupu na evropskou soutěž do Německa.
V letošním roce se tým ve stejném složení přihlásil do soutěže opět, tentokráte s vypilovanou image a bohatší o zkušenosti z loňské soutěže. Jejich úspěch v letošním ročníku nebyl sice tak výrazný jako v roce loňském, přesto třetí místo v krajském kole v Olomouci a cena za „Nejlepší image“ byly bezpochyby výborným výsledkem.                                                                                                                                                           

Tomáš ČechDesign By Macik