Kopaná

22. 8. Bystřice pod Hostýnem, muži A – Vigantice 1:1 (0:0), na PK 1:2, branka: Ondroušek.
Celý poločas byl ve znamení převahy domácích. První velkou šanci na gól měli paradoxně hosté, ale brankář Konečný bezpečně kryl. Další příležitosti měli už naši hráči – Sadil a Zapletal. Po přestávce v 54. minutě se hosté ujali vedení. Po autovém vhazování do brankoviště se domácímu brankáři podařilo náhodně tečovat míč. Dle pravidel vlastní gól. Snaha o vyrovnání vyšla až v 82. minutě, když se trefil D. Ondroušek. V penaltovém rozstřelu byli šťastnější hosté. (4:5)

23. 8. Bystřice pod Hostýnem, muži B – Komárno-Osíčko 3:3 (1:1), na PK 3:4, branky: Zámorský, Ponížil, Kocman.
První zápas našeho B týmu byl celou hrací dobu velmi vyrovnaný, o čemž svědčí i skóre.

29. 8. Provodov – Bystřice pod Hostýnem, muži A 2:4 (2:2), branky: Habanec 2, Krajcar, Šindelek.
Výborný výkon celého týmu na horké půdě Provodova v pátečním pozdním a horkém počasí. Už v 10. minutě domácí prohrávali po Habancově brance, tentýž hráč za půl hodiny přidal další gól. Domácí ale do poločasu vyrovnali také díky našemu vlastnímu gólu. Hosté si po přestávce dvěma slepenými góly v 54. a 57. minutě pojistili zaslouženou výhru. Velká bojovnost se vyplatila a pochvala trenéra patřila celému týmu. Výborně zachytal D. Konečný, který zachránil naši branku při čtyřech vyložených brankových příležitostech, jež se naskytly domácím. Sestava: Konečný – Klimek, Pálka, Šenovský, Habanec (Dluhoš), Tureček, Zapletal, Ondroušek, Krajcar (Zámorský), Sadil (Kušík). Trenér: M. Palát.
29. 8. Rusava – Bystřice pod Hostýnem, muži B 2:5 (0:2), branky: Tureček, Hradil 2, Ondroušek 2.

4. 9. Bystřice pod Hostýnem, starší žáci – Baťov 1:3 (1:1), branka: Cimra. Dohrávka odloženého třetího kola.

5. 9. Bystřice pod Hostýnem, starší žáci – Otrokovice 3:1 (1:1), branky: Franěk, Hlava.
5. 9. Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci – Otrokovice 7:2 (4:1), branky: Dubčák 3, Kotas, Hanslík, Zapletal, Ovčačík.
5. 9. Bystřice pod Hostýnem, muži A – Boršice 1:5 (1:3), branka: Zapletal.
Po výborném výkonu v Provodově přišel herní zlom. V obraně citelně chyběl Šenovský, ale přesto už ve 12. minutě měli Habanec a Krajcar šanci na gól. Po chybné rozehrávce ale otevřeli skóre hosté a za 10 minut přidali další gól. Bystřičtí snížili pěknou hlavičkou v podání Zapletala v 36. minutě.  Hosté ještě v 45. minutě přidali do šatny třetí gól. V druhé části hry se domácí snažili o vyrovnání, ale své příležitosti neproměňovali. Rozhodnuto bylo v 58. minutě, když hosté proměnili PK a vzápětí byl vyloučen náš hráč Pálka na ČK. K dovršení smolného zápasu jsme ještě v 90. minutě inkasovali pátý gól.

6. 9. Bystřice pod Hostýnem, muži B – Rajnochovice 1:2 (1:1), branka: Dluhoš.
6. 9. Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci – Baťov 2:5 (2:1), branky: Macurek, Schőnwalder.

13. 9. Štítná nad Vláří – Bystřice pod Hostýnem, starší žáci 4:0
13. 9. Štítná nad Vláří – Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci 5:7, branky: Dubčák 5, Ovčačík, Kotas.
13. 9. Hlinsko pod Hostýnem – Bystřice pod Hostýnem, muži B 5:0 (3:0).