Archiv Zpravodaje

Házená

Bystřice pod Hostýnem, muži B – Dřevohostice 29:21 (15:9)
I když soupeř nehrál špatně, domácí zvítězili přesvědčivě. Nejvíce branek: Tiller J. 7, Hradil 15, Vaclach, Oškera, Doležel 14.

Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci – Žeravice 10:12 (7:7), nejvíce branek: Kaňa 6, Šimek, Matyska 2
Bystřice pod Hostýnem, starší žáci – Přerov 16:22 (7:11), nejvíce branek: Lang 5, Kaňa, Petrovčín 3

21. 4. Košutka  Plzeň – Bystřice pod Hostýnem, muži A 16:21 (10:4)
Měl to být pohodový zápas prvního mužstva v tabulce s posledním, ale opak byl pravdou. Naši vstoupili do zápasu s tím, že odvézt si body nebude problém. První branku jsme však vstřelili až v 19. minutě. Nefungovalo nic. Po přestávce už to ale bylo jiné. Domácí definitivně položil fakt, že přesilovku prohráli 0:3 a my otočili skóre ve svůj prospěch. Nejvíce branek: Zbránek 6, Hradil 15, Dobeš 4.

21. 4. Bystřice pod Hostýnem, muži B – Velká Bystřice 21:28 (8:10)
Nevydařené utkání s řadou vyloučení na naší straně. Nejvíce branek: Doležel 9, Románek 4

21. 4. Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci – Zlín B 18:8, nejvíce branek: Matyska 5, Kaňa, Hubík 3
21. 4. Bystřice pod Hostýnem, starší žáci – Napajedla 15:25 (17:15), nejvíce branek: Lang 6, Petrovčín, Kaňa 3

29. 4. Bystřice pod Hostýnem, muži A – Louny 32:25 (17:15)
Velmi dramatické venkovní utkání v extrémně horkém počasí. Hostující tým z třetího místa v tabulce měl postupové ambice, proto měla hra spád. Louny mají velmi mladý tým, a byly pro nás proto zatím nejsilnějším soupeřem. Ve druhé polovině zápasu se projevila naše extraligová zkušenost a šňůrou šesti branek jsme se dostali do výraznějšího vedení. Velký podíl na našem vítězství měl brankář Janů. Pochvala trenéra celému mužstvu. Nejvíce branek: Vacula 10, Dobeš, Zbránek 8.

29. 4. Kostelec B – Bystřice pod Hostýnem, muži B 31:28

5. 5. Zlín – Bystřice pod Hostýnem, muži A 35:28 (12:16)
První půle zápasu nasvědčovala tomu, že si odvezeme oba body. Zpočátku to tak vypadalo, vedli jsme o čtyři branky. Domácím ale zcela patřila druhá půle a vznikl devítibrankový rozdíl v náš neprospěch. Nejvíce branek: Dobeš 9, Vacula 5, Zbránek 4. Stále vedeme tabulku 1. ligy.