Archiv Zpravodaje

Házená

5. 5. Uherské Hradiště – Bystřice pod Hostýnem, starší žáci 24:10 (10:7), nejvíce branek: Petrovčín 3, Kaňa 3
6. 5. Luhačovice – Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci 22:12 (11:3), nejvíce branek: Kaňa 10

8. 5. Uherské Hradiště – Bystřice pod Hostýnem, muži B 27:28 (13:13)

13. 5. Bystřice pod Hostýnem, muži A – Praha-Chodov 30:26 (13:10)
Úvod zápasu vyšel hostům, kteří se ujali vedení 4:0. Po rozpačitém začátku zpřesnili domácí hru a do poločasu měli vedení tříbrankové. Druhý poločas už byl ve znamení a režii našich házenkářů. Výborný výkon podal R. Tiller. Nejvíce branek: Dobeš 8, Juránek 7, R. Tiller 5. Bez ohledu na poslední utkání v Litovli jsme si upevnili vedení a celkovou výhru v 1. lize.

13. 5. Uničov – Bystřice pod Hostýnem, muži B 30:17 (14:3)
Velmi nepovedený zápas z naší strany. Nejvíce branek: J. Miller 10, Románek 4.
13. 5. Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci – Olomouc 22:11, nejvíce branek: Kaňa 9, Žampachová 6, Hubík, Capík 3.
13. 5. Bystřice pod Hostýnem, starší žáci – Šumperk 30:17 (12:7), nejvíce branek: Petrovčín 12, Liška, Chadim po 5.

19. 5. Litovel – Bystřice pod Hostýnem, muži A 35:29 (23:14)
Vstup do posledního utkání nám nevyšel, neproměnili jsme několik brankových příležitostí. Domácí tým toho dokázal využít a vytvořit si slušný brankový náskok, který narostl až na 9 branek. V druhé půli jsme náskok stahovali, ale domácí tým si vítězství pohlídal. V Litovli jsme přebrali pohár za 1. místo.
Nejvíce branek: Dobeš 5, Hradil, Salvet, J. Tiller, Zbránek po 4.

20. 5. Bystřice pod Hostýnem, muži B – Uničov B 36:28 (14:13)
Zasloužené vítězství našeho týmu. Nejvíce branek: J. Tiller 11, Valach 8, Hradil 7.
20. 5. Žeranovice – Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci 20:9 (15:4), nejvíce branek: Šimek 4, Hubík 3, Žampachová 2.
20. 5. Přerov – Bystřice pod Hostýnem, starší žáci 15:15 (9:9), nejvíce branek: Petrovčín 6, Hubík 3.

27. 5. Senice na Hané – Bystřice pod Hostýnem, muži B 35:40 (17:18), nejvíce branek: R. Tiller 12, J. Tiller 11, Valach 7, Hradil, Frydrych 4.
27. 5. Zlín B – Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci 15:14 (5:8), nejvíce branek: Kaňa 6, Horák, Hubík 3
27. 5. Napajedla – Bystřice pod Hostýnem, starší žáci 30:13 (17:7), nejvíce branek: Petrovčín, Chadim 4.

3. 6. Bystřice pod Hostýnem, muži B – Zlín B 40:36 (20:18)
Lepší tým v derby utkání byl tým domácích a zasloužená výhra. Nejvíce branek: J. Tiller 13, Petrovčín 9, Hradil 6, R. Tiller, Vaclach 4.
3. 6. Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci – Kostelec na Hané 10:0 – kontumační výsledek
Konečné 4. místo v tabulce.
3. 6. Bystřice pod Hostýnem, starší žáci – Prostějov 16:21 (7:11), nejvíce branek: Petrovčín 9, Lang 4.
Konečné 5. místo v tabulce.

10. 6. Luhačovice – Bystřice pod Hostýnem, muži B 32:37 (13:15)
V posledním utkání našeho záložního týmu jsme po zásluze zvítězili. Nejvíce branek: J. Tiller 11, R. Tiller, Doležal 5, Frydrych 4. Náš B tým mužů hrál středomoravskou ligu a v této soutěži se nejlepším střelcem stal Jiří Tiller se s 195 brankami. Nejlepší střelec 7metrových hodů z našeho týmu byl Radovan Tiller se 14 brankami. V celkovém umístění jsme skončili na 4. místě se 34 body, na vedoucí tým jsme tedy ztratili 6 bodů. Do soutěže bylo přihlášeno celkem 13 mužstev.
Tréninky házené pokračují celý červen, červenec bude volný a začíná se 1. srpna.