Házená

str. 42

8. 11. Bystřice pod Hostýnem, starší žáci – Olomouc 18:48 (9:22), branky Gábriž 9, Jaroš 4

15. 11. Bystřice pod Hostýnem, muži – Sokol Ostrava 34:36 (14:17)
Slabé výkony brankářů, špatná obrana rovná se prohra před domácími diváky. Další nepříjemností je zranění našeho nejlepšího střelce Dobeše (léčení potrvá asi dva měsíce). Ostravští hráči předvedli rychlou kombinační házenou, jíž si ve 41, minutě zápasu vybojovali šestibrankový náskok. Naše snaha o vyrovnání vyšla naprázdno. Nejvíce branek Tiller 10, Vacula 8, Tiller R. 4.

Bystřice pod Hostýnem, starší dorost – Olomouc 24:36 (7:18), branky Salvet 10, Petrovčín 6

7. 11. Bystřice pod Hostýnem, muži – Karviná, junioři 33:34 (20:18)
V třetím kole Českého poháru zahráli naši házenkáři mnohem lépe než v ligovém zápase. Velmi vyrovnané utkání, prakticky po celý zápas jsme vedli. Ani jednomu celku se nepodařilo vést více než o dvě branky. O těsném vítězství hostů rozhodlo více sil na jejich straně a možná naše technické chyby v závěru. Přesto – kdo přišel, nelitoval. Byl to velmi pěkný a dramatický zápas. Branky: Vacula 8, Zbranek 7.

20. 11. Košutka Plzeň – Bystřice pod Hostýnem, muži 33:27 (19:14)
Velmi špatný výkon, třicet technických chyb a 15 zahozených vyložených šancí. Možná také dlouhá cesta se projevila na našem výkonu. Domácí si vybudovali svůj náskok už v prvním poločase. Druhý poločas nabídl stejný obraz hry. Slabé výkony podali opět oba brankáři. Úspěšnost Cagáška – 27 %, Mikulenčák – 20 %.

Jsme v první polovině soutěže, a kdyby nebylo zbytečné ztráty v domácím prostředí, mohli jsme mít o 6 bodů víc. Chce to bojovnost a hodně si věřit.

HC Zlín – Bystřice pod Hostýnem, starší dorost 27:23 (15:13), branky Petrovčin 9, Doležel 7, Salvet 6.

Tabulka 1. liga – muži
Košutka – Bystřice pod Hostýnem 33:27, Litovel – Napajedla 33:26, Jičín – Nové Veselí 31:25, Brno – Chodov 29:25, Náchod – Karviná, jun. 28:28.

1. Brno                               11 8 3 0 323:279 19
2. Karviná, j.                       11 8 2 1 322:277 18
3. Chodov                           11 7 0 4 308:278 14
4. Bystřice pod Hostýnem    11 5 1 5 343:322 11
5. Kostelec                         10 4 3 3 258:264 11
6. Litovel                             11 5 0 6 287:291 10
7. Košutka                          11 4 2 5 287:296 10
8. Jičín                                11 4 1 6 278:292 9