Kopaná

24. 9. Bystřice pod Hostýnem, starší dorost – Hranice 0:8
          Bystřice pod Hostýnem, mladší dorost – Hranice 0:15

25. 9. Chropyně – Bystřice pod Hostýnem, starší žáci 12:1
          Chropyně – Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci 0:12, branky: Machala 5, Nezhyba 5, Semaník 2

25. 9.  Luhačovice – Bystřice pod Hostýnem, muži 2:1 (0:1), branka Třasoň
Zápas hraný na umělé trávě měl dva rozdílné poločasy. Nám se povedl ten první, který jsme nakonec vyhráli. Do druhé půle nastoupili domácí s větším tlakem, byli útočnější a v 70. minutě střelou k tyči vyrovnali stav utkání. O 9 minut později prováděl Zapletal přímý kop, ale jeho střela se odrazila od břevna přímo do rukou domácího brankáře. Tlak domácích vyvrcholil dalším gólem v naší síti 4 minuty před koncem zápasu. I přes prohru zachytal výborně brankář Trochta.

28. 9. Bystřice pod Hostýnem, muži – Valašské Meziříčí B 4:0 (1:0), branky: Zapletal 2, Kušík, Hošťálek
Naše značná převaha v prvním poločase, Zapletal nádhernou střelou k tyči překonal hostujícího brankáře. Možnosti Kušíka, Třasoně a Hošťálka ale zůstaly nevyužity. Druhý poločas se odehrál opět v naší režii a střelci už byli úspěšnější. Za zmínku stojí krásný únik M. Hošťálka ze středu hřiště poté, co dostal ideální přihrávku od Třasoně. Akce byla zakončena střelou pod břevno. Celkově povedený zápas s množstvím pěkných kombinačních situací.

28. 9. Velké Karlovice – Bystřice pod Hostýnem, starší žáci 4:1, branka: Plánka
          Velké Karlovice – Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci 1:10, branky: Machala 4, Žiška 2, Nezhyba 2, Machač 2.

1. 10. Bystřice pod Hostýnem, muži – Morkovice 0:1 (0:0)
Hostující tým byl favoritem z prvního místa tabulky, ale my jsme v prvním poločase nepustili soupeře k naší šestnáctce. Naši hráči se prosazovali kombinační hrou, ale bohužel i řadou neproměněných šancí. Nejblíže měl k brance v 37. minutě Šindelek, jehož střela skončila na tyči. Ve druhém poločase se role otočily a hosté dokázali v 76. minutě využít svou převahu střelou z rohového kopu. Z naší strany přesto jeden z nejlepších výkonů.

2. 10. Opava – Bystřice pod Hostýnem, starší dorost 11:0 (4:0)

8. 10. Velké Karlovice – Bystřice pod Hostýnem, muži 3:1 (1:0), branka: Vyoral
Zápas s posledním mužstvem tabulky se odehrával v první půli za silného deště a vedoucí branka domácích padla dvě vteřiny před hvizdem ukončujícím poločas. Druhý poločas začali domácí aktivněji a naše slabě hrající obrana jim to usnadňovala. Opět citelně chyběl tvůrce hry Třasoň. Náš jediný úspěch zaznamenal střídající Vyoral v 79. minutě po rohovém kopu Zapletala.

15. 10. Zábřeh na Moravě – Bystřice pod Hostýnem, starší dorost  – 7:1, branka: Klimčík
15. 10. Zábřeh na Moravě – Bystřice pod Hostýnem, mladší dorost – neodehráno

15. 10. Bystřice pod Hostýnem, starší žáci – Nedašov 1:8, branka: Ludka
15. 10. Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci – Nedašov 7:1, branky: Machala 3, Nezhyba 2, Šíp, Franěk

15. 10.  Bystřice pod Hostýnem, muži – Boršice 0:1 (0:0)
S týmem Boršic jsme se ještě herně nesetkali, šlo tedy o první měření sil. Hostující tým je úspěšným  nováčkem krajského přeboru..
První poločas byl vyrovnaný  s gólovými šancemi na obou stranách. Naše velmi nepřesná střelba byla příčinou toho, že se nám nepodařilo využít nabízených šancí. Devět minut před koncem se v šestnáctce nejlépe zorientoval hostující M. Dufek a vstřelil jediný gól zápasu. Tři minuty před koncem měl ještě slibnou střeleckou pozici z přímého kopu Zapletal, ale míč skončil v rukou soupeřova brankáře. Bohužel jsme opět bez bodu,  i když bychom si ho zasloužili.