Házená

16. 10. Bystřice pod Hostýnem, starší dorost – Ivančice 25:34 (17:17)
Naprosto vyrovnaná první půlka, domácí byli většinou ve vedení. Také druhá půle do 37. minuty zůstala v naší režii, pak ale přišel totální kolaps našeho týmu. Hosté získali tříbrankové vedení a v dalším sledu hry stále navyšovali. Největší starosti nám dělal hostující hráč Klíma s 16 brankami, suverénně nejlepší střelec. Pochvalu v našem celku zaslouží jen Petrovčín  se sedmi brankami.
16. 10. Bystřice pod Hostýnem – Olomouc 42:22 (24:13)
Dle výsledku je jasné, komu patřil průběh zápasu. Skvělí brankaři, perfektní obrana a krásně zakončování vypracovaných akcí. Zápas byl rozhodnut již v první půli a trenér Žůrek tak mohl dát příležitost celé lavičce. Byla to exhibiční hra před domácími diváky. Střelecky se dařilo s 13 brankami Hubovi a se 7 brankami Tillerovi J. a Zemanovi.
16.10. Bystřice pod Hostýnem, starší žáci – Vsetín 15:28 (9:15)
Proti fyzicky a herně vyspělému soupeři jsme moc nadějí na úspěch neměli, přesto jsme bojovali a nevzdali se.
16. 10. Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci B – Lesana Zubří 9:10 (4:5)
Pěkné a vyrovnané utkání se silnějším soupeřem bylo do poslední chvíle otevřené, bohužel nám v závěru chybělo štěstí. Určitě pochvala celému týmu za bojovnost. Sestava a branky: Minks, Strava – Žůrková a Hrabal po 4, Zajda 1, Motyka, Malířová, Pálková, Hošťálková, Rolová, Zapletalová, Gajdoš, Mikovová, Grygarová.
16. 10. Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci A – Zlín A 19:23 (6:14)
Po špatném začátku jsme v druhé půli dokázali ještě zkorigovat výsledek. Střelecky byl v zápase výborný Filip Navrátil s 9 brankami

23. 10. Ostrava – Bystřice pod Hostýnem 32:33 (17:18)
Do utkání jsme vstoupili skvěle, když už ve 13. minutě svítilo na ukazateli 5:10. Pak ale hostující tým polevil a toho využili domácí ke snížení výsledku. O to větší drama bylo k vidění v druhé půli zápasu. Vedení se přelévalo z jedné strany na druhou. Před koncem vedli domácí o dvě branky, přesto se nám podařilo nesmírnou bojovností a s kouskem štěstí dvě vteřiny před koncem vstřelit vítězný gól. Celý tým zaslouží vekou pochvalu, také výborný výkon obou brankařů. Nejvíce branek: Hub 10, Tilller J. 7, Zeman 6.
23. 10. Bohunice – Bystřice pod Hostýnem, starší dorost 38:29 (15:18)
Bohužel jsme vynikající výkon v prvním poločase nedokázali zopakovat ve druhém a nakonec odešli poraženi. Zbytečná prohra, návrat bez bodů. Nejvíce se střelecky dařilo Matyskovi s11 brankami, Petrovčín 8, Vičan 6.
23.10. Zlín B – Bystřice pod Hostýnem, starší žáci 31:19 (16:13)
Po vyrovnaném poločase přišly zbytečné chyby na naší straně a tím jsme dovolili domácím zvítězit. Střelecky se dařilo Popelíkovi s 6 brankami.
23. 10. Zlín A – Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci A 27:12 (16:9)
Domácí přehráli hostující tým rychlou a kombinační házenou.

30. 10. Bystřice pod Hostýnem, starší žáci – Holešov 21:25 (10:12)
Velmi vyrovnaný a dramatický zápas se šťastnějším koncem pro hostující tým. Hostující hráč, který byl o půl metru vyšší než hráči domácího celku, dělal domácím problémy a nasázel 21 branek. I přesto hráli naši žáci dobře, a nebýt spousty neproměněných šancí, mohl být výsledek o mnohem lepší.
30. 10. Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci A – Luhačovice 26:14 (12:8)
Začátek zápasu naznačoval vyrovnanou hru, ale postupem času jsme se dostávali do tempa a mohli jsme pustit do hry i hráče z lavičky. Nejvíce branek: Navrátil 7, Heryán 6.
6. 11. Zubří – Bystřice pod Hostýnem, starší žáci 50:12
Utkání s vedoucím celkem tabulky dopadlo katastrofálně. Domácí jsou svou výkonností úplně jinde, ale s tak silným soupeřem se zase dobře sbírají zkušenosti.
6. 11. Zubří B – Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci B 25:21 (12:12)
Vyrovnané utkání až do 11. minuty druhé půle. Pak přišlo zbytečné vyloučení našeho hráče, domácí se chytili šance a vítězství patřilo jim. Celý tým odvedl perfektní práci. Chybami se člověk učí, je to ponaučení pro příště.
6. 11. Zubří A – Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci A 9:21 (6:12)
Jednoznačné vítězství hostujících žáků, náskok si od začátku hlídali a postupně navyšovali. Do hry se dostala celá lavička.

13. 11. Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci A – Vsetín A 24:19 (16:12)
Na podzim už jsme hráče Vsetína porazili, ale od posledního zápasu se soupeř výrazně zlepšil, a tak jsme museli odehrát celé utkání velmi zodpovědně, abychom dosáhli na body.  Výborný výkon odvedl V. Hrabal
13. 11. Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci B – Zlín B 16:21 (8:10)
Nastoupili jsme proti vedoucímu celku a vůbec jsme si nevedli špatně. Hráli jsme zodpovědně a ve hře byli všichni hráči, což je velmi dobrá zpráva. Sestava, branky: Minks – Žůrková 5, Nvrátil 5, Zapletalová 2, Mikovová 1, Hrabal 1, Bihari 1, Nesrstová 1, Gajdoš, Měchura, Hošťálková, Pálková, Zajda, Grygarová. Trenéři: Mülller a Oškera.
13. 11. Bystřice pod Hostýnem, starší žáci – Luhačovice 16:30 (7:13)
Velmi těžký zápas s předním týmem tabulky. V první půli se ještě domácí drželi, ale druhá část už byla v režii fyzicky vyspělejších hostů.
13. 11. Bystřice pod Hostýnem, starší dorost – Horka nad Moravou 43:23
Jednoznačný průběh od začátku zápasu i s řadou změn v sestavě. Tým si vybudoval náskok a postupně ho navyšoval. Dařilo se střelecky: Měchura 8, Petrovčín 7, Matyska 6, po 5 Vičan a Kaňa.
13. 11. Bystřice pod Hostýnem – Chodov 33:31 (17:16)
Velmi vyrovnaný zápas s houževnatým soupeřem, který bojoval do posledních vteřin. Dva body zůstaly doma díky výkonu T. Janků, který podržel tým. Větší vůli zvítězit měli nakonec domácí. Celý zápas se týmy přetahovaly o jednu branku, šlo o vyrovnaný boj. Sestava a branky: Janků – Juránek, Zeman 4, J. Tiller. 8, Hub 14, Petrovčín, R. Tiller 4, Janovský, Gabriž 1, Salvet 2, Měchura, Ryška. Trenér M. Žůrek.