Kopaná

9. 10. Velké Karlovice – Bystřice pod Hostýnem, starší žáci 4:1, branka: Maťa
9. 10. Velké Karlovice – Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci 5:4, branky: Maťa 3, Hanslík
9. 10. Bystřice pod Hostýnem, dorost – Rymice 5:3, branky: Franěk 4, Maťa

15. 10. Bystřice pod Hostýnem, muži – Morkovice 1:1 (1:0), branky: Krajcar na PK 2:1 Velmi průměrné utkání předváděla obě mužstva, zvláště v první půli. Po přestávce hosté přidali na výkonu a v 50. minutě využili nedorozumění v obraně domácích a utkání vyrovnali na konečných 1:1. Rozuzlení pak přišlo až při penaltovém rozstřelu, v němž měli větší štěstí domácí hráči.
15. 10. Bystřice pod Hostýnem, starší žáci – Valašské Kobouky 0:8
15. 10. Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci – Valašské Kobouky 4:4, na PK 2:1, branky: Kouřil, Kusín, Hošák, Čechovský

22. 10. Juřinka – Bystřice pod Hostýnem, starší žáci 7:1, branka: Maťa
22. 10. Juřinka – Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci 5:4, branky: Maťa 2, Kotas 2
22. 10. Lutopecny – Bystřice pod Hostýnem, dorost 6:3, branky: Franěk 2, Kocman

Sestava podzimu – dorost Bystřice pod Hostýnem
Ovčačík, T. Kocman – M. Franěk, D. Kocman, J. Burda, R. Ernest, P. Křížek, M. Ulrych, J. Maťa., J. Vyhlídal, T. Semaník, R. Červinka.

23. 10. Boršice – Bystřice pod Hostýnem, muži 1:1, na PK 1:2
Většina herního času padla na obrany, skóre pak otevřeli domácí ve 42. minutě, a to nařízeným PK proti našemu týmu. Naše odpověď přišla hned z  protiútoku, tak se šlo do šaten za remízového stavu. V druhém poločase přibylo šancí před naší bránou, ale ze žádné šance domácích gól nepadl. Přibylo napomínání a žluté karty. Už popáté tak musely rozhodnout pokutové kopy, ve kterých se nám daří.

29. 10. Bystřice pod Hostýnem, starší žáci – Nedašov 3:6, branky: Maťa 3
29. 10. Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci – Nedašov 4:2, branky: Maťa 3, Filip
29. 10. Bystřice pod Hostýnem, muži – Rožnov p. R. 2:1 (0:1), branky: Pumprla 2
Za krásného podzimního počasí bylo sehráno poslední kolo krajského přeboru, v něm jsme se střetli se sousedem v tabulce. První půle nabídla jen průměrnou hru s větším počtem šancí na domácí straně. Ale paradoxně jsme dostali gól z druhé střely na branku od soupeře. Druhá půle už nabídla podstatně lepší fotbal a na obou stranách bylo vidět, že se hraje o co nejlepší umístění v tabulce Vyrovnání jsme se dočkali hned v 55. minutě, kdy střídající hráč Pumprla rozehranou akci zakončil golem. Když už se zase schylovalo k penaltovému rozstřelu, opět se trefil Pumprla, a to už probíhala 90. minuta. Zlepšený výkon celého týmu zajistil vytoužené 3 body.