Kopaná

7. 5. Litovel – Bystřice pod Hostýnem, starší dorost  4:0
7. 5. Litovel – Bystřice pod Hostýnem, mladší dorost 0:8,
branky: Trnčík 3, Málek, Krist, Luňáček, Kopečný 2x)

11. 5. Valašské Meziříčí – Bystřice pod Hostýnem, muži 4:2 (2:1), branky: Kutňák, Třasoň.
Naši hráči nastoupili do zápasu aktivně, už ve 3. minutě dal vedoucí branku Kutňák. Hosté odpověděli v 17. minutě brankou z trestného kopu a ještě těsně před koncem první půle obrátili stav utkání. Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním srovnat stav, ale Třasoň s Turečkem zahodili jasné šance. To byl zlomový okamžik zápasu, domácí převzali taktovku zápasu a dvěma dalšími góly zajistili body doma.

14. 5. Havířov – Bystřice pod Hostýnem, muži 7:0 (3:0)
Výhru jsme soupeři velmi usnadnili, když jsme během zápasu vytvořili spoustu individuálních chyb. Také brankář Svoboda neměl svůj den. Devět zápasů v řadě Bystřice nevyhrála, na hráčích je to znát hlavně po stránce psychické.

14. 5. Bystřice pod Hostýnem, starší dorost – Hranice 0:1
14. 5. Bystřice pod Hostýnem, mladší dorost – Hranice 0:5

14. 5. Kunovice – Bystřice pod Hostýnem, starší žáci 11:0
14. 5. Kunovice – Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci 12:0

21. 3. Bystřice pod Hostýnem, muži – Nový Jičín 1:0 (1:0), branka: Kutňák
Po celé utkání jsme byli aktivnějším týmem a konečně jsme jednu z mnoha brankových příležitostí proměnili těsně před poločasem. Ukončilo se tak období, kdy jsme od posledního zářijového výkonu nedali na domácí půdě gól. Naši hráči hráli pozorně v obraně a v závěru zápasu jsme mohli přidat s Třasoněm ještě jeden gól.

21. 3. Opava – Bystřice pod Hostýnem, starší dorost 8:1, branka Zámorský
21. 3. Opava – Bystřice pod Hostýnem, mladší dorost  7:0

21. 3. Bystřice pod Hostýnem, starší žáci – Velké Karlovice 2:1, branky: Hradil, Bursík
21. 3. Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci – Velké Karlovice 2:4, branky: Kocián 2x

28. 5. Bystřice pod Hostýnem, muži – Ostrava 2:2 (0:1), branky: Zapletal, Šindelek.
Domácí utkání s lídrem tabulky se hrálo za stálého deště na těžkém terénu. Mladý tým hostů byl v první půli aktivnější a vedl v poločase o jeden gól. Brzy po přestávce přidali druhý a zdálo se být rozhodnuto. Ale přišlo vyloučení hostujícího hráče na červenou kartu za faul do obličeje a to byl impuls pro naše hráče – do 20 minut jsme dvěma góly hru vyrovnali.
Pochvala za bojovný fotbal a krásné branky domácích.

28. 5. Uničov – Bystřice pod Hostýnem, starší dorost 4:1
28. 5. Uničov – Bystřice pod Hostýnem, mladší dorost – nedohráno pro malý počet hráčů

28. 5. Bystřice pod Hostýnem, starší žáci – Kroměříž 0:8
28. 5. Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci – Kroměříž 0:6

4. 6. Orlová – Bystřice pod Hostýnem, muži 5:0 (3:0)
K zápasu jsme odjeli v citelně oslabené sestavě. Do sestavy se tak dostali dorostenci, kteří měli v nohách dopolední zápas. Domácí tým měl velmi zkušené hráče, doplněné hráči z Vítkovic.

4. 6. Bystřice pod Hostýnem, starší dorost  – Přerov 2:4, branky Krist 2x
4. 6. Bystřice pod Hostýnem, mladší dorost – Přerov  0:3

4. 6. Brumov – Bystřice pod Hostýnem, starší žáci 21:0
4. 6. Brumov – Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci 21:0

11. 6. Bystřice pod Hostýnem, muži – Brumov 3:2 (1:0), branky: Zapletal, Kušík, M. Dostál
Poslední domácí utkání v divizi E nabídlo velmi pěkný fotbal. Většině zápasu udával tempo domácí tým. Po získání dvougólového vedení náš tým polevil, hosté hru vyrovnali a byly z toho dvě branky v naší síti. Závěrečný tlak ale vyústil v zaslouženou výhru. Byly k vidění krásné branky ze hry a bylo to i důstojné rozloučení s domácími fanoušky. Čeká nás už jen utkání v Šumperku a pevně věříme, že náš mladý tým bude v krajském přeboru hrát na čelních místech tabulky.

11. 6. Otrokovice – Bystřice pod Hostýnem, starší žáci 4:2, branky: Hradil, Zámorský
11. 6. Otrokovice – Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci 6:0

12. 6. Slušovice – Bystřice pod Hostýnem, starší dorost 2:0, branky: Hradil, Zámorský
12. 6. Slušovice – Bystřice pod Hostýnem, mladší dorost 1:1, branka: Luňáček

18 .6. Bystřice pod Hostýnem, starší dorost – Nový Jičín 3:4
18. 6. Bystřice pod Hostýnem, mladší dorost – Nový Jičín 0:5, branky: Karlík, Janča, Krist

19. 6. Bystřice pod Hostýnem, starší žáci – 1. Valašský FC 0:11
19. 6. Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci – 1. Valašský FC 3:16, branky: Kocián, Navrátil, Ťažký

19. 6. Šumperk – Bystřice pod Hostýnem, muži 5:0 (2:0)
Poslední zápas v Divizi E, po roční přestávce se vracíme do krajského přeboru. Nastoupili jsme u soupeře, který je 2. v tabulce v hodně okleštěné sestavě. Výrazně chyběli Matějka a Dostál, kteří hájí barvy Zlínského kraje na ME amatérů v Portugalsku. První branka padla s PK. V druhé půli se naplno projevila zkušenost domácích hráčů, kterým naši dorostenci nemohli konkurovat. V samotném závěru jsme nabídli domácím 2 laciné branky. Za celý zápas naši hráči neohrozili branku domácích.