Kopaná

26. 10. Morkovice – Bystřice pod Hostýnem, muži 1:1 (0:0), na PK 1:2
V prvním poločase jsme předvedli krásné kombinační akce a stupňovali tlak na soupeře, ale branka nám bohužel nebyla souzena. Smůlu měl především Krajcar, který byl velmi aktivní, ale bohužel chybělo štěstí. Tak se šlo do šaten za bezbrankového stavu. Druhá půle byla už vyrovnanější. V 60. minutě se radovali domácí. Hostující hráč srazil centrovaný míč nešťastně do vlastní branky. Už to vypadalo, že si z výborně rozehraného zápasu neodvezeme ani bod. Minutu před koncem však dostal přihrávku od střídajícího Hoštálka Zapletal a stav zápasu se upravil na 1:1. V následných PK chytil náš brankař dvě penalty, a tak jsme si odvezli zasloužené dva body.
26. 10. Komárno – Bystřice pod Hostýnem, muži 0:2 (0:2), branky: Pálka, Trnčík.
Velmi prestižní zápas pro domácí tým. Jejich důrazná hra dělala našim hráčům problémy až do 20. minuty. Bystřičtí hráči zpřesnili hru a z řady šancí vytěžili ještě do poločasu dvoubrankový náskok. Z dalších šancí během druhé půle už branka nepadla.
26. 10. Juřinka – Bystřice pod Hostýnem, starší žáci 2:6, branky: Červinka 3, Navrátil 2, Franěk.
26. 10. Juřinka – Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci 2:1, branka: Dubák.
1. 11. Bystřice pod Hostýnem, muži A – Holešov 0:3 (0:0)
V prvním poločase byl zápas opatrný, ale velmi vyrovnaný. Začátek druhé půle patřil domácímu týmu. Zlom nastal v 65. minutě, kdy dostal druhou žlutou kartu náš hráč Dluhoš a my pokračovali dál v 10 hráčích. Pak v 70. minutě po nešťastné teči prošel míč obranou a hosté šli do vedení. Během dalších osmi minut dokázal soupeř zvýšit stav na konečných 0:3. Z minima šancí soupeř bohužel vytěžil maximum.
1. 11. Bystřice pod Hostýnem, starší – Kelč 5:1, branky: Navrátil 3, Franěk, Burda.
1. 11. Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci – Kelč 6:0, branky: Dubčák 2, Hradil 2, Kotas, Ulrych.
2. 11. Bystřice pod Hostýnem, muži B – Rymice 6:0 (3:0), branky: Pálka 2, Trnčík, Šico, Machala, Hradil
5. 11. dohrávané přeložené utkání Bystřice pod Hostýnem, starší žáci – Horní Bečva 8:2, branky: Franěk 4, Navrátil 4.
5. 11. Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci – Horní Bečva 5:2, branky: Zapletal, Maťa, Hradil, vlastní, Schönwälder.
8. 11. Bystřice pod Hostýnem, muži A – Kelč 1:1 (1:0), branky: Švrček na PK 1:2.
Převaha domácího celku byla značná, ale šance Šindelka, Kotase a Krajcara zůstaly nevyužity. Ve 20. minutě měl Švrček dvě velké šance za sebou, ale ujala se až ta ve 40. minutě, kdy se prosadil hlavou po rohovém kopu zahrávaném Zapletalem. Nováček z Kelče bojoval a nevzdával se a jeho snaha byla odměněna v 70. minutě. Po této vyrovnávací brance zůstal stav stejný až do konce utkání. Pro hráče Kelče to byl první penaltový rozstřel v soutěži vůbec a vedli si dobře. Proměnili všechny PK a odvezli si oba body. Byl to poslední zápas podzimní sezony. Hrálo se za stálého deště a terén v druhé půlce už byl na hraně regulérnosti.

9. 11. Bystřice pod Hostýnem, muži B – Chvalčov 2:0 (1:0), branky: Hradil, Dluhoš.
Poslední zápas sezony, a to o první příčku v tabulce. Velmi vyrovnaná a bojovná první půlka. Ve druhé části hry jsme rozhodli druhou brankou o potvrzení vedoucí pozice v tabulce a 11. výhře v řadě. Chvalčov naopak prohrál teprve podruhé a v obou případech to bylo s celkem Bystřice.