Kopaná

15. 9. Bystřice pod Hostýnem, muži – Velké Karlovice 2:1 (2:1), branky – Matějka, Krajcar.
Proti obávanému soupeři jsme dobře zasahovali už v první půli zápasu. Ve 14. minutě se  prezentoval krásnou střelou Matějka a naše útočná hra byla korunována druhým gólem ve 28. minutě – střílel Krajcar. Hostům se ale po chybě naší obrany ještě do poločasu podařilo snížit stav zápasu o jednu branku. V druhé půli hosté častěji ohrožovali naši branku, ale žádný z hráčů  šanci neproměnil. Tři body zůstaly doma a s nimi i třetí místo v tabulce.
15. 9. Bystřice pod Hostýnem, starší žáci – Velké Karlovice 4:1, branky – Semaník, Vlasák Nezhyba.
15. 9. Bystřice pod Hostýnem, mladší – Velké Karlovice 14:0,  branky – Machala 7, Křížek 2, Nezhyba 2, Dostalík 2, Franěk.

16. 9. Bystřice pod Hostýnem, dorost – Návojná  0:2

22. 9. Uherský Brod – Bystřice pod Hostýnem, muži 0:2 (0:1), branky – Krajcar, Šenovský.
Zápas druhého s třetím měl být vyrovnaným soubojem, ale zcela jasně dominovalo hostující mužstvo. Náš tým byl rychlejší bojovnější  a dařily se pěkné kombinační akce. Naše hra byla odměněna už v 7. min. Krajcarovou brankou. Domácí žádnou vážnější  akci během poločasu nepodnikli. I druhá půle se nesla ve stejném duchu a v 57. minutě se trefil po rohovém kopu ze skrumáže Šenovský. Hra se pak vyrovnala, ale hosté si bez větších problémů výsledek udrželi. Výborně zachytal náš brankář Trochta  a skvělá byla i obrana – jmenovitě M. Dostál.
22. 9. Slavičín  – Bystřice pod Hostýnem, starší žáci 4:0
22. 9. Slavičín – Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci 6:3, branky – Žiška, Machala, Franěk.

23. 9. Uherský Brod – Bystřice pod Hostýnem, dorost 2:2, branky – Krist, Maixner

29. 9. Bystřice pod Hostýnem, starší žáci – Vlachovice  0:4

29. 9.  Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci – Vlachovice 8:0, branky – Žiška 3, Nezhyba 2, Křížek 2, Pařil.

29. 9. Bystřice pod Hostýnem, muži – Provodov 1:3 (1:2), branka – Krajcar
V tomto domácím zápase jsme nedokázali zopakovat výborné výkony z posledních zápasů. Začátek utkání nám vyšel a Krajcar po krásné Třasoňově přihrávce ve 14. minutě vstřelil první gol, ale naše vedení netrvalo dlouho. Během 5 minut hosté vyrovnali. Tato branka domácí hráče dost zaskočila a najednou ztratila hra bojovnost. Po rohovém kopu hostů  jsme inkasovali další gól. Druhý poločas byl z naší strany aktivnější, ale střely Krajcara a Turečka zůstaly nevyužity. Hosté ještě v 80 minutě potvrdili své vedení  třetím gólem, to když Ulman dovršil svůj hattrick a přehodil Trochtu.

6. 10. Valašské Klobouky  – Bystřice pod Hostýnem, starší žáci 1:0
6. 10. Valašské Klobouky – Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci 2:5, branky –  Kocman 4, Pařil.
6. 10. Kunovice – Bystřice pod Hostýnem, dorost 14:07. 10. Vlachovice – Bystřice pod Hostýnem, muži  1:1 (1:0), branka – Sadil.
Zápas hraný za neustávajícího lijáku nabídl v první půli hru mezi šestnáctkami, akcí před brankou diváci moc neviděli. Ve 32. minutě hlavičkoval domácí hráč, ale skvělý Trochta míč vyrazil. O 5 minut později se už z hranice  šestnáctky domácí hráč trefil a míč skončil za zády brankáře. Naši hráči začali druhou půlku aktivně a převzali iniciativu ve hře. Matějkova střela šla nejprve mimo branku, další Sadilův pokus v 59. minutě už vyšel a znamenal vyrovnání. Domácí v závěru vyvinuli tlak, ale skóre se už nezměnilo. Spravedlivá temíza pro obě mužstva i vzhledem k podmínkám, které byly na hranici regulérnosti.

13. 10. Bystřice pod Hostýnem, muži – Holešov  5:1, branky –Matějka 2, Krajcar, Suchánek, Zapletal.
Diváci mohli od začátku sledovat nápor domácího týmu, který byl završen už v 11. minutě Matějkovou brankou. Další šance zůstaly bez gólového efektu. Po 20. minutě se hostující hráči začali prosazovat, zatímco domácí se stáhli. Vše ale zachraňoval Trochta. Druhý poločas už opět ovládli domácí hráči, po Matějkově akci skóroval Krajcar. Domácím se dařilo vše a branky ještě přidali Matějka a po něm Suchánek. O dovršení gólového přídělu se v 72. minutě postaral Zapletal. O minutu později potrestal hrubku v rozehrávce hostující hráč a dal tak jediný gól hostů.

13.10. Bystřice pod Hostýnem, starší žáci  – Holešov  1:5
13.10. Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci – Holešov 1:3, branka – Machala.
14.10. Bystřice pod Hostýnem , dorost – Hulín 0:7