Házená

9. 9. Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci – Valašské Meziříčí 10: 9 (3:3)

9. 9. Sokol Trnávka – Bystřice pod Hostýnem, muži A 33: 32 (14:18)
Po tomto zápase jsme se s 2. kolem Českého poháru rozloučili. Toto utkání mělo být pro nás tím vítězným, protože soupeř hraje 2. severomoravskou ligu. Nastoupili jsme ve zúžené sestavě – dva brankáři a  osm  hráčů, hrálo se na venkovním betonovém hřišti. Nejvíce branek: Zbránek 9, Hradil 7, Doležel, Miller R., Žůrek po 4.

16. 9. Bystřice pod Hostýnem, muži-B – Veselá 26: 25 (15:15)
První zápas v nové sezoně se našemu záložnímu týmu moc nepovedl. Do kádru byli zařazeni i hráči, kteří v minulé sezoně hráli za dorostence. Mužstvu chyběla větší sehranost a neproměňovalo šance. Nejvíce branek: TillerJ.11, Doležel 5

22. 9. Uherské Hradiště – Bystřice pod Hostýnem, muži B  26:25 (14:13)
Těsná prohra, zlepšený výkon, ale trvá slabina v obraně a šance přicházejí nazmar.
22. 9. Karviná B – Bystřice pod Hostýnem,muži A 28:29 (15:16)
Většinu poločasu byli lepší domácí, přesto poločasové skore ukázalo náskok našich hráčů.  Druhý poločas už patřil nám, vedli jsme o 6 branek. Domácí v druhé části poločasu  hru zdramatizovali, ale body jsme si odvezli domů my. Nejvíce branek: Dobeš10, Zbránek 8, Miller R. a Hradil po 4.

23. 9. Bystřice pod Hostýnem, starší žáci – Zlín A 29:18 (14:9). Nejvíce branek: Nguyen Viet Anh 7, Petrovčín 5
23. 9. Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci – Zlín A 22:3

30. 9. Bystřice pod Hostýnem, muži A – Louny  32:25 (16:13)
První zápas  nového ročníku na domácí půdě dopadl dobře. Od začátku byla patrná převaha našeho týmu a vydržela po celý zápas.

30. 9. Bystřice pod Hostýnem, muži B – Rožnov 20:23 (11:13)
30. 9. Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci – ZlínB 6:15 (2:7). Nejvíce branek: Žůrková a Šnajdr po 2
30. 9. Bystřice pod Hostýnem, starší žáci – Zlín B  23:26 (9:8). Nejvíce  branek Nguyen Viet Anh 9, Kaňa 6

6. 10. Ústí nad Labem – Bystřice pod Hostýnem, muži A 26:34 (14:17)
Po šestihodinové cestě nebylo vůbec snadné podat solidní výkon. První půle však byla vyrovnaná anaši házenkáři dokázali 5 brankovou šnůrou soupeře předstihnout.V druhé půlce jsme přestáli naše vyloučení, a dokonce jsme přidali i 2 branky.Velmi dobré utkání odehráli Dobeš, Žůrek a Zbránek, který kromě vstřelených branek získával spoustu míčů pro svůj tým.Pochvala celému týmu za výkon a bojovnost. Nejvíce branek: Dobeš, Žůrek po 7, Miller Jiří 5,Radovan 4

7. 10. Lesana Zubří – Bystřice pod Hostýnem, muži B 33.: 22 (16:16). Nejvíce branek: Hradil10, Vaclach 7
7. 10. Napajedla – Bystřice pod Hostýnem, starší žáci 21:18 (14:10). Nejvíce branek: Chadim 4, Nguyen Viet Anh 4
7. 10. Napajedla – Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci 12:8 (6:3). Nejvíce branek: Horák,  Žůrková po 3

14. 10. Bystřice pod Hostýnem, muži B – Lesana Zubří 21:32 (10:16). Nejvíce branek: Hradil 6, Doležel a Románek po 4
14. 10. Bystřice pod Hostýnem, starší žáci – Vsetín 20:20 (10:9). Nejvíce branek: Nguyen Viet Anh 8, Petrovčín 7
14. 10. Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci – Vsetín 10:16 (4:8). Nejvíce  branek: Žůrková 4, Horák 2
14. 10. Bystřice pod Hostýnem, muži A– Strakonice 30:20 (17:13)
Hráči ze Strakonic měli za sebou dlouhou cestu, ale první čtvrthodina patřila jim.Další část prvního poločasu a zbytek zápasu už byly naše.Zasloužené vítězství, ve kterém se ukázaly extraligové zkušenosti našich hráčů. Nejvíce branek: Dobeš 10, Zbránek 7, Žůrek 6

Odddíl házené připravil na 3. 11. 2012 v hale Sušil  oslavu 90 let bystřické házené. O průběhu  slavnostní akce vás budeme informovat v příštím čísle Zpravodaje.