Kopaná

Slíbené změny, ke kterým došlo v zimní přestávce:
- na hostování přišel z Hranic obránce Zvirinský
- na hostování do Mrlínka byl uvolněn A. Vyoral a na vlastní žádost na hostování do Viktorie Otrokovice odešel Dušan Zapletal. Mužstvo nadále povede Pavel Pumprla a asistent Marek Hošťálek.
- sestava pro jarní část krajského přeboru: brankař Trochta V., obrana J. Zezulka, M. Tureček, J. Šenovský, J. Zvirinský, záloha Z. Matějka, M. Dostál, M. Třasoň, D. Šindelek, S. Zámorský, R. Sadil, útok M. Kušík, D. Krajar, J. Kotas.

24. 3. Bystřice pod Hostýnem, muži  – Uherský Brod 2:0 (2:0) br. Šindelek, Kušík M.
V prvním zápase v jarní části soutěže, zaskočily domácí favorita z 2. místa v tabulce, úvodním náporem, když 9 min. skóroval Šindelek. Druhá branka ve 22. min byla po krásné kombinační akci, kdy zakončoval Kušík M. V druhé půli se začali prosazovat hosté, ale Trochta byl vždy na místě. Z naší strany se dostali ještě do šance Krajcar a Kotas J., ale příležitost zůstala nevyužita. Na začátek pochvala pro celý tým pro příkladné nasazení a bojovnost.

25. 3. Bystřice pod Hostýnem, starší dorost  – Valašské Meziříčí 1:3, branky: Vyoral Š.
25. 3. Bystřice pod Hostýnem, dorost ml. – Valašské Meziříčí 1:3,  branky: Trnčák
31. 3. Bystřice pod Hostýnem, muži – Slušovice 1:0 (0:0), branky: Krajcar D.
Druhý domácí zápas se nám povedl, po celý hrací čas byla patrná snaha domácích o co nejlepší výsledek a nasazení se vyplatilo a opět 3 body zůstaly doma. A to ještě řada šancí z naší strany zůstala nevyužita.

31. 3.  Bystřice pod Hostýnem, starší žáci – Velké Karlovice 0:3
31. 3.  Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci – Velké Karlovice 11:1, branky: Dostál 5,  Machala R. 4, Dostalík, Žižka

1. 4. Vítkovice – Bystřice pod Hostýnem, starší žáci 5:0
1. 4. Vítkovice – Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci  8:0

7. 4. Bystřice pod Hostýnem, muži – Kateřinice 2:0 (2:0), branky: Třasoň, Krajcar D.
Už třetí zápas v řadě vyhráli naší fotbalisté. Skóre otevřel v 15. minutě Třasoň, který zakončil umístěnou střelou po kombinační akci. Takzvanou branku do šatny po Šindelkově akci střelil Krajcar D. Naši hráči kontrolovali hru i v druhém poločase, šance měli Matějka i Třasoň, ale skóre zůstalo beze změn. V poslední čtvrthodině nám rozhodčí vyloučili M. Turečka. Jinak to nebyl snadný zápas, ale dokázali jsme se brankově prosadit a to rozhodlo.

7. 4. Bystřice pod Hostýnem, starší žáci – V. Otrokovice 1:10, branky: Ludka
7. 4. Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci – V. Otrokovice 2:1, branky: Machala 2x

8. 4. Bystřice pod Hostýnem, starší dorost  – Slušovice 2:3 (1:1), branky: Vyoral Š, Sadil
8. 4. Bystřice pod Hostýnem, mladší dorost – Slušovice 0:5

14. 4. Vsetín – Bystřice pod Hostýnem, muži 1:0 (0:0)
První jarní prohra, domácí začali útočně a my jsme se postupně dostávali do šancí v závěru poločasu jsme se dostali do gólové příležitosti, ale střela minula branku. V druhé půli v 50. minutě D. Krajcar orazítkoval tyč domácích. V 52. minutě nařídil rozhodčí zápasu proti našemu týmu pokutový kop, který byl velmi sporný. Domácí proměnili stav 1:0, tak zůstal až do konce zápasu. V závěru se naši hoši snažili o vyrovnání, ale scházela přesnější muška. Citelně chyběl M. Dostál a vykartovaný Tureček.

14. 4. Vsetín – Bystřice pod Hostýnem, starší žáci 13:0
14. 4. Vsetín – žáci ml. 11:4, branky: Machala 3, Nezhyba
14. 4. Nový Jičín – Bystřice pod Hostýnem, starší dorost  6:0 (4:0)
14. 4. Nový Jičín – Bystřice pod Hostýnem, mladší dorost 10:1 (4:1)