Archiv Zpravodaje

Podhostýnský talent 2012

V sobotu 12.května  uspořádalo SVČ Včelín Bystřice pod Hostýnem ve sportovní hale soutěž pro děti s názvem Podhostýnský talent 2012. Přes 80 závodníků předvedlo své umění v gymnastice, moderních a orientálních tancích a aerobiku.  Po dlouhém a náročném rozhodování porota nakonec vybrala ty nejlepší z nejlepších. V kategorii  do 6 let obsadily  1.místo tanečnice z kroužku SVČ Včelín se skladbou  Čarodějky, v kategorii jednotlivců a malých skupin zvítězila Tara Lancaster  a v kategorii velkých skupin získaly prvenství děvčata z Loukova se skladbou Papi. Program svým vystoupením zpestřili chlapci z kroužku RC modelů  Michal Mejvald a Václav Dvorník, kteří předvedli své umění s dálkově ovládanými modely aut, zazpívala Patricie Popelíková a program zakončili se svou show pánové z letecko-modelářského klubu Brusné, Pavel Horák a Jiří Strnad, kteří sklidili u dětí velký úspěch. Při hlasování dostali slovo i diváci, které nejvíce oslovila skladba Afrika nejmladších, teprve čtyřletých,  účastníků soutěže z tanečního kroužku SVČ Včelín.  Absolutním vítězem se stala desetiletá Tara Lancaster a získala tak historicky první titul Podhostýnský talent.  Všem závodníkům děkujeme za účast a gratulujeme ke skvělým výkonům.