Kopaná

20. 10.  Slušovice – Bystřice pod Hostýnem, muži 0:2  (0:1), branky: Třasoň, Suchánek.
První půle přinesla vyrovnaný zápas. Dokázali jsme se prosadit až ve 42.  minutě, kdy Matějka krásným únikem přihrál nabíhajícímu Třasoňovi a ten skóroval tak zvaně gól do šatny – ale velmi důležitý. Naše aktivita v druhé půlce narůstala a odměnou byl další gól  z kopaček  střídajícího Suchánka. Měli jsme ještě další  šance, ale ty zůstaly nevyužity. Vezeme domů cenné  body.

20. 10. Paseky Zlín – Bystřice pod Hostýnem, dorost 4:2, branky: Krist, Konečný.
Luhačovice – Bystřice pod Hostýnem, starší žáci 7:2, branky:  Franěk, vlastní.
Luhačovice – Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci 0:2, branky: Semaník 2.

27. 10. Bystřice pod Hostýnem, muži – Chropyně 4:0 ( 2:0), branky: Kušík 2, Dostál 2.
Dalo by se říct povinné vítězství nad posledním celkem tabulky. Počasí a hrací plocha byly na hranici regulérnosti, zvláště pak v druhé půlce už hrací plocha představovala spíše  hřiště na vodní pólo. Silný vítr a neustávající déšť znemožňovaly jakékoliv kombinační akce. Převaha našeho celku byla jednoznačná. I když v samotném závěru měli hosté několik příležitostí, náš brankář byl vždy  na místě. Poděkování všem hráčům za dobrý výkon v nelehkých podmínkách.
Zápasy žáků a dorostu byly odvolány pro nepřízeň počasí a neregulérní hrací plochu.

3. 11.  Juřinka – Bystřice pod Hostýnem, starší žáci 5:0
3. 11. Juřinka –  Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci 2:1, branka: Machala.

4. 11. Valašský FC – Bystřice pod Hostýnem, dorost 9:0
4. 11. Valašský FC – Bystřice pod Hostýnem, muži 0: 1, branka: Krajcar.
Domácí začali důrazně a nám dělal zpočátku problém tvrdý povrch umělé trávy. Hra byla vyrovnaná a až v závěru měla obě mužstva šanci na gól. Do druhé půle už jsme vstoupili s naší kombinační hrou a přidali jsme na aktivitě. Už v 55. minutě měl Kušík na kopačce gól, ale šanci neproměnil. Měli jsme i další šance ale trápila nás koncovka. Velmi dobře zachytal Trochta a také díky němu vezeme 3 body. Hrál se velmi kvalitní, slušný a vyrovnaný fotbal. Byl to poslední zápas podzimu, zůstáváme na 2. místě dva body za vedoucími Borlicemi.

11. 11.  Dohrávky odložených kol.
Bystřice pod Hostýnem, starší žáci – Hulín 0:8
Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci – Hulín 5:1, branky: Machala 3 Franěk 2.
Starší žáci z 12 mužstev 8. místo a 10 bodů – skóre16:38.
Mladší žáci z 12 mužstev 3. místo a 24 bodů – skóre 59:21.

11. 11. Bystřice pod Hostýnem, dorost – Dolní Němčí 1:6, branka Krist.
Poslední 14. místo, 4 body, skore 11:63.

Krátké hodnocení sezony
Co se týká podzimní části, naši muži obstáli skvěle a 2. místo v tabulce  je víc než výborné. Těžko hledat jednotlivce, zásluhu má celý tým. Vemi pomohlo, že se z hostování vrátili Matějka a Dostál, a také stabilní výkony brankaře Trochty, který odehrál všechny soutěžní zápasy  a často podržel tým  v nebezpečných situacích. Tým tvořilo 16 hráčů, kteří všichni zasahovali do hry. Velmi dobře se rozehrál hostující Marek Suchánek, který  uplatňuje důrazné pojetí hry v šestnástce. Nejvíce branek dal Krajcar (6), Matějka (5), který jako jediný nastoupil  v reprezentačním týmu Zlínského kraje, a 4 branky vstřelil stabilní hráč týmu M. Kušík. Celkem jsme vstřelili 26 branek. Vedoucí týmu byl V. Kušík a trenérem P. Pumprla.

V mládežnických oddílech se nám kromě mladších žáků nedaří. Pevně věříme, že se situace bude postupně  zlepšovat hlavně v dorostu, aby bylo čím doplňovat mužský tým.