Házená

16. 4. Napajedla, chlapci – Bystřice pod Hostýnem, žáci A 9:13 (6:5)
Velmi cenné vítězství dovezli naši žáci od soupeře. Bojovali o každý míč a vyplatilo se to. Opět výborný výkon předvedl brankář Pálka a v poli se dařilo Mozolovi, Šerekovi a Matelovi.

17. 4. Lesana Zubří, dívky – Bystřice pod Hostýnem, žáci B 26:6 (12:2)
Těžký zápas proti vyspělým děvčatům ze Zubří. Od první minuty šli domácí za svým vítězstvím a převaha byla od začátku jasná. Ale i takové zápasy jsou třeba.
17. 4. Bystřice pod Hostýnem, mladší dorost – Bohunice 22:22 (8:11)
Utkání dvou sousedů v tabulce skončilo remízou. Domácím se v první půli moc nedařilo a poločasový výsledek o tom vypovídá. V druhé části ale podali zlepšený výkon a mohli i vyhrát. Nejlepším střelcem byl tentokrát Vičan s 11 bankami. Vyloučení Hubíka bylo jedním z horších okamžiků zápasu. Trenér: Zdeněk Kroupa.
17. 4. Bystřice pod Hostýnem, muži – Plzeň B 28:26 (17:12)
Hosté vstoupili do zápasu lépe a vedli, domácí ale přidali na výkonu a v 25. minutě už to bylo 16:8 a vypadalo to na rozhodnuté utkání. Hosté však ještě do poločasu snížili nepříznivý stav. Druhá půle však byla velmi dramatická. Ve 45. minutě se podařilo hostům srovnat na 22:22, jenže domácí sebrali všechny síly a opět se ujali vedení. Opět nás podržel Kovařík, který vzal 1,5 min před koncem zápasu odpovědnost na sebe, vstřelil 28. gól a tím vzal hostům naději na bodový zisk. Domácí celek bojoval a měl velkou snahu zvítězit. Opět skvělý Krupa v brance a střelecky se dařilo Tillerovi J a Gabrižovi se 7 brankami. Pochvala trenéra M. Žůrka pro celý tým za nasazení.

24. 4. Bystřice pod Hostýnem, mladší dorost – Ivančice 25:26 (12:15)
S vedoucím celkem tabulky uhráli naši dorostenci s uzdraveným Matyskou velmi těžký a složitý zápas. Podali bojovný výkon a na výsledku to bylo znát. Zvláště druhá půle byla dobrá a byli jsme blízko vyrovnání. Výborný výkon Vičan s 9 brankami a Kaňa s 6 brankami.
24. 4. Bystřice pod Hostýnem, muži – Jičín B 35:24 (15:13)
Vítězství nebylo tak lehké, jak by se mohlo zdát, zvláště v první půli. Na začátku druhé části hry měli ještě hosté navrch, ale přijeli s omezeným počtem hráčů a to se začalo projevovat i s přibývajícím časem. V závěrečné 20. minutě už nebylo pochyb o našem vítězství. Sestava, branky: Krupa, Janků – Hub 8, Tiller J. 6, Hradil a Kovařík po 5, Tiller R. 4, Janovský, Gabriž a Ryška po 2, Salvet 1, Juránek, Zeman.
24. 4. Bystřice pod Hostýnem, žáci A – Otrokovice 16:20 (7:8)
Velmi vyrovnané utkání. Domácí hráli velmi dobře a podpořeno to bylo i dobrým Pálkovým výkonem v brance. Našim žáků ale ke konci zápasu ubývalo sil a hosté si odvezli body za vítězství.
24. 4. Bystřice pod Hostýnem, žáci B – Luhačovice, chlapci 15:10 (9:2)
Výborný výkon našich žáků v tomto utkání rozhodl už první část hry. Ve druhé půli si jen náskok udržovali. U našich žáků bylo také vidět několik krásných házenkářských akcí. Sestava: Horák – Darebník a Matela 4 branky, Barešová, Zapletalová po 2 brankách, Navrátil 1, Popelík 1, Grygarová, Strava, Holintová, Žůrková, Malířová, Pálková a Jež.

30. 4. Dvůr Králové – Bystřice pod Hostýnem, muži 22:24 (7:11)
Už od prvních minut udával náš tým rytmus zápasu. Ale v druhém poločase přišla z naší strany série nevydařených šancí. To domácí povzbudilo a otočili skóre. V 51. minutě svítilo na ukazateli skóre 21:18. Tím si ale soupeř ubral hodně sil, a naši hráči mohli začít se závěrečným náporem. Slavili jsme úspěch a odváželi si všechny body z palubovky soupeře. Nejlepší střelci: Hub (7 branek) a Tiller R. (4 branky).

30. 4. Vsetín, chlapci – Bystřice pod Hostýnem, žáci A 29:13 (13:6)
Velké zklamání z vysoké prohry, v tomto zápase nám nic nevycházelo.

1. 5. Polanka n. O. – Bystřice pod Hostýnem, mladší dorost 37:23 (18:12)
Zcela zasloužené vítězství domácího týmu a to samé zklamání z výkonu mužstva jako u žáků.
1. 5. Holešov, chlapci – Bystřice pod Hostýnem, žáci B 13:9 (6:7)
V první půli byla hra vyrovnaná, v druhé části hry ale hostující žáci zcela propadli a domácí tým si vítězství pohlídal.

7. 5. Valašské Meziříčí – Bystřice pod Hostýnem, žáci B 16:15 (6:10)
I přes vedení v celém zápasy si naši hráči body nepřivezli. Prohra o jednu branku velmi mrzí.

8. 5. Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci B – Rožnov p. R., chlapci 19:20 (7:9)
Těsná prohra po dobrém výkonu, a to jsme dostali branku až v úplném závěru zápasu.
8. 5.  Bystřice pod Hostýnem, muži – Přerov 45:28 (22:14)
Série čtyř vítězství v řadě a naši házenkáři stoupají tabulkou vzhůru. V tomto zápase jsme deklasovali poslední Přerov. Odevzdaný výkon soupeře umožnil už v prvním poločase osmibrankový náskok. V druhém poločase jsme jen navyšovali skóre. Zápas si střelecky užil Hub s 12 brankami a J Tiller s 10.
8. 5. Bystřice pod Hostýnem, mladší dorost – Žeranovice 32:36 (15:18)
Prohra s posledním celkem tabulky je velké zklamání, náš dorost hrál špatně v obraně, v útoku vázla souhra a proměňování šancí. Nejlepší střelec Matyska s 16 brankami prohru neodvrátil. Nejlepší výkon podal na levém křídle Horák.

14. 5. Strakonice – Bystřice pod Hostýnem, muži 33:39 (17:23)
Vynikající výkon a výhra o 6 branek zajistila našim házenkářům 3. příčku v tabulce. Hosté celý čas vedli a zcela ovládli palubovku domácích. Ve druhé části hry už to vypadalo pro domácí na debakl. Nakonec se jim ještě podařilo snížit na 25:30, ale to bylo vše. Naši opět přidali a náskok zvýšili. V posledních minutách zápasu už hráli naši házenkáři a slavili 3. místo v konečném umístění. V bráně byl vynikající Janků a celý tým si zasloužil velkou pochvalu za výkon od trenéra Žůrka. Sestava a branky: Janků, Krupa – Hub 12, Tiller J. 10, Tiller R., 5, Gabriž 5, Hradil 4, Janovský 1, Salvet 1, Ryška 1, Juránek, Kovařík. Krásné zakončení sezony.
14. 5. Hovězí, dívky – Bystřice pod Hostýnem, žáci B 8:21
Jasné vítězství našich žáků. Dominovali ve všech herních činnostech, a mohli si tak zahrát všichni hráči z lavičky

15. 5. Juliánov – Bystřice pod Hostýnem, mladší dorost 30:30
Vyrovnaný zápas. Předstihli jsme soupeře o 5 branek, ale zhoršeným výkonem v druhé půli jsme soupeři nabídli vyrovnání.
15. 5. Zlín A, dívky – Bystřice pod Hostýnem, dívky, žáci A 34:16
Na palubovku vedoucího týmu jsme se jeli poprat o výsledek, ale překvapení se nekonalo. Zápas patřil domácím. Plusem bylo z naší strany proměnění všech 5–7metrových hodů.