Bystřičtí minigolfisté zahájili novou sezonu v Blansku

Novou sezonu zahájili bystřičtí minigolfisté 13. dubna v Blansku. Na hřišti ME Blansko se s účastí 30 hráčů a hráček uskutečnil 1. OPEN turnaj – oblastní turnaj jednotlivců. Mezi soutěžícími byli také čtyři minigolfisté 1. DGC Bystřice pod Hostýnem a jeden zástupce MGC Holešov. Hrálo se na eternitových drahách.
Nejlepší výkon předvedla Karolína Jandová z Bystřice pod Hostýnem, která na čtyři okruhy zahrála 97 úderů a bezpečně vyhrála soutěž žen. Byla to její premiéra v této kategorii.
Ze čtveřice minigolfistů byl nejlepší holešovský Radek Doležel, který zahrál 99 úderů a v soutěži mužů obsadil 7. místo. Bystřický Petr Čeladník byl se 105 údery osmý.
V kategorii seniorů-veteránů (59 let a více) uhrál Vladimír Sedláček 115 úderů a obsadil 3. místo. V soutěži seniorů (nad 45 let) dosáhl Roman Janda 118 úderů a skončil na 8. místě.