Házená

17. 9. Zubří A chlapci – Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci A 20:13
Velmi pěkné utkání odehráli naši žáci proti silnému soupeři, hlavně v prvním poločase. Pak ale přišlo několik vyloučení a ztráceli jsme sílu. Domácí toho využili a skórovali. Ale i tak velmi pěkný kolektivní výkon. Střelecky táhlo duo Popelík – Darebník.
17. 9. Napajedla – Bystřice pod Hostýnem, starší dorost 26:29
Úspěšný start do soutěže předvedli naši dorostenci. Po vyrovnaném poločase (10:10) přidali v druhé půli na výkonu a zaslouženě vyhráli. Střelecky se velmi dařilo Vičanovi s 11 góly. Celý tým podal bojovný výkon a zaslouží pochvalu. Sestava a branky: Šimek, Šnajdr D. – Petrovčín a Kaňa po 6, Matyska 4, Hubík 2, Měchura, Šnajdr V., Vízner, Navrátil, Stejskal.

24. 9. Dvůr Králové, Bystřice pod Hostýnem, muži 27:22 (14:9)
Ani ve druhém zápase naši hráči nebodovali. Začátek nebyl špatný, pak se ale soupeř z rychlých protiútoků dostal do čtyřbrankového vedení, což se do poločasu nezměnilo. Výborně zahrál Hub. Citelně chybí R. Tiller a R. Zeman.
24. 9. Žeravice – Bystřice pod Hostýnem, starší dorost 38:35 (14:17)
Škoda velmi dobře rozehraného utkání, prohra až v závěru.
24. 9. Vlašské Meziříčí – Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci B 18:17
Stejně jako v minulém zápase jsme na půdě soupeře prohráli až  v samém závěru  utkání, i když  jsme po celý zápas vedli. Sestava, branky: Minks, Navrátil F. 10, Žůrková 3 Zajda 2, Rollová 1, Pálková 1, Hošťálková, Mikovová, Malířová, Hrabal. Trenéři: Oškera T., Matela F.
24. 9. Vlašské Meziříčí – Bystřice pod Hostýnem, starší žáci 22:21
Po velmi vyrovnaném výkonu jsme prohráli o jednu branku až v samém závěru utkání. Sestava, branky: Pálka – Chadim 7, Miškay 5, Matela 4, Darebník 2, Haša 2, Heryán 1, Nesrsta, Popelík.

25. 9. Vsetín – Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci 19:27
K zápasu jsme odjeli pouze se sedmi hráči, přesto jsme podali výborný výkon a celý zápas jsme měli ve své režii.
28. 9. Maloměřice – Bystřice pod Hostýnem, muži 27:22, 3. kolo ČP
Prohrou jsme v poháru skončili a dál nepostupujeme.

2. 10. Bystřice pod Hostýnem, muži – Jičín B 33:26 (15:11)
Mužstvo se v prvním domácím utkání ukázalo skoro v kompletní sestavě, chyběl jen zraněný Kovařík. Celý tým chtěl na domácí palubovce odčinit tři prohraná utkání a na podaném výkonu to bylo vidět. Příchod R. Tillera zvedl hru ostatních hráčů a střelecky se dařilo J. Tillerovi s 11 brankami. Oba brankáři chytali výborně a až na pár technických chyb v zápase to byl celkově výborný výkon. Vítězství zasloužené. Sestava a branky: Krupa, Janků – Hub 6, Salvet 5, Janovský 4, Hradil 3, Tiller R. 3, Zeman 1, Juránek, Gabriž, Ryška.
2. 10. Horka na Moravě – Bystřice pod Hostýnem, starší dorost 26:32
Po vyrovnaném prvním poločase ovládla Bystřice druhou část zápasu, kdy už domácím docházely síly. Střelecky se velmi dařilo našemu Petrovčínovi s 11 brankami a Měchurovi s 8 brankami.
2. 10 Bystřice pod Hostýnem, starší žáci – Zubří B 16:40
Jednostranná záležitost. Hráči Zubří byli o hlavu větší, silnější a hráčsky vyspělejší. Zvláště pak střelec Randýsek s 16 góly.
2. 10. Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci – Kunovice 26:9
Sólo domácích nadějí, zvláště Žůrková a F. Navrátil s 10 brankami – nejlepší střelci utkání. Ale je třeba pochválit celý tým.

8. 10. Liberec – Bystřice pod Hostýnem, muži 35:34 (18:17)
Naše špatná obrana dala příležitost slabšímu domácímu týmu. Výborný byl jen Janků v brance. V závěru prvního poločasu hosté přidali a srovnali na 17:17. Ale v poslední minutě obrana opět dovolila, aby domácí zvýšili vedení. V druhém poločase se hra našeho týmu zlepšila, dokonce jsme šli do vedení 21:23 a udržovaly ho do 59. minuty. Bohužel v poslední minutě domácí vyrovnali a pět vteřin před koncem byl za faul nařízen 7mertový hod proti nám, který domácí proměnili. Nejvíce branek za náš tým J. Tiller 11 a Hub 9.
8. 10. Rožnov pod Radhoštěm – Bystřice pod Hostýnem, starší žáci 34:11
Ani bojovný výkon nestačil na vyspělejší hráče.
8. 10. Rožnov pod Radhoštěm – Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci A 25:18
Body po právu zůstaly domácím.

9. 10. Otrokovice – Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci B 24:12
Na půdě prvního celku předvedli naši hráči a hráčky pěkný výkon se snahou se porvat o vítězství. Sestava, branky: Minks – Gajdoš 3, Grygarová 2, Mikovová 2, Žůrková 2, Zapletalová 2, Bihary 1, Pálková, Měchura, Hoštálková.
9. 10. Sokolnice – Bystřice pod Hostýnem, starší dorost 30:43 (16:23)
Výborný výkon našeho dorostu, i když o výsledku bylo rozhodnuto již v první půli. Ve druhé části zápasu se náskok už jen zvyšoval. Nejvíce branek za náš celek: Petrovčín 9, Vičan 9, Matyska 8, Měchura a Hubík po 6.