Kopaná

10. 9. Bystřice pod Hostýnem, starší žáci – Vlachovice 1:8, branka Dubčák
10. 9. Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci – Vlachovice 4:4, branky Kotas 2, Čechovský, Janečka

17. 9. Bystřice pod Hostýnem, dorost – Martinice 12:1, branky Křížek 4, Franěk 3, Kocman 3, Mata, D. Kocman
17. 9. Vigantice – Bystřice pod Hostýnem, muži 2:2 (2:1), na PK 2:4, branky Šipka, Zapletal
Vyrovnaný zápas s mírnou převahou domácích. Zapletalova vyrovnávací branka přišla až v nastavení v 93. minutě, kopaly se pokutové kopy a v těch jsme byli šťastnější.

18. 9. Hulín – Bystřice pod Hostýnem, starší žáci 2:1, branka Maťa
18. 9. Hulín – Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci 10:2, branky Hanslík, Čechovský

24. 9. Bystřice pod Hostýnem, muži – Kelč 2:2 (1:1), na PK 3:2, branky Pumprla, Ondroušek
Už v 9. minutě šla Kelč do vedení, do 15. minuty domácí srovnali díky Pumprlovi. Po celý poločas byla hra vyrovnaná na obou stranách s mírnou převahou hostí. Brzy po přestávce ale odchovanec Bystřice Matějka dostal hosty opět do vedení. V 70. minutě domácí střelou Ondrouška srovnali, a tak zápas skončil. Po nerozhodném stavu přišly na řadu PK a v těch byli úspěšnější domácí hráči.
24. 9. Luhačovice – Bystřice pod Hostýnem, starší žáci 8:1, branka Maťa
24. 9. Luhačovice – Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci 9:6, branky Kotas 3, Hanslík 2, Hošák

25. 9. Mrlínek – Bystřice pod Hostýnem, dorost 3:6, branky Franěk 2, Křížek 2, Maťa, Červinka

2. 10. Bystřice pod Hostýnem, dorost – Bezměrov 22:0, branky Franěk 9, T. Kocman 6, Křížek 2, D. Kocman, Burda, Ulrych, Maťa, Vyhlídal – všichni po jedné.
2. 10. Strání – Bystřice pod Hostýnem, muži 4:0
V první půli se střídaly akce na obou stranách, ve 30. minutě se po PK nařízeném proti nám za faul domácí ujali vedení a my přišli o hráče, který byl vyloučen na ČK. Po přestávce přidali domácí ještě další tři branky.

9. 10. Štítná nad Vláří – Bystřice pod Hostýnem, muži 2:1 (1:0), branka Pumprla
Vyrovnaná první půle. V 30. minutě pak využil domácí útočník vyběhnuvšího brankáře a do prázdné brány skóroval. Měli jsme sedm brankových příležitostí, ale skórovali spíše domácí hráči. Celkové skóre střel na branku je pro nás 14:3. Darovali jsme tři body soupeři. Sestava: Unger – Lapčík, Beránek, Drápal, Zámorský, Zapletal, Ondroušek, Kušík, Zeťek, Šipka, Krajcar. Střídání: Pumprla, Pálka, Hradil. Trenér – V. Chytrý.