Kopaná

17. 5. Bystřice pod Hostýnem, muži – Velké Karlovice 0:4 (0:1)
V tomto zápase jsme postrádali z důvodu zranění pět hráčů základní sestavy. První branka padla do naší sítě už v 7. minutě hry po rohovém kopu. Až po 20 minutách se hra vyrovnala, ale ani jedna strana neměla vážnější šanci. Po přestávce hosté kontrolovali hru a v 58. minutě využili šance a stav se navýšil. Konečný výsledek se zrodil v posledních 10 minutách hry, kdy hosté obě nabízené šance s přehledem proměnili. Z naší stany nepovedený zápas, a ještě na domácím hřišti.
17. 5. Bystřice pod Hostýnem, starší žáci – Velké Karlovice 7:3
17. 5. Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci – Velké Karlovice 5:3

18. 5. Uherský Brod – Bystřice pod Hostýnem, dorost 4:6, branky: Vašík 2, Zemáne

21. 5. Štítná nad Vláří – Bystřice pod Hostýnem, muži 1:0 (semifinále Poháru Zlínského kraje)

25. 5. Fryšták – Bystřice pod Hostýnem, muži 0:1 (0:0), branky: Olša M.
Začátek zápasu zvládli lépe naši hráči, ale ani jedna branková šance se neujala. Postupem času se hra vyrovnávala a závěr první půle patřil spíše domácím. Po přestávce byla hra oboustranně vyrovnaná a velice dobře hrály obrany obou mužstev. V závěru zápasu ale domácí přesto inkasovali branku, a to z rohového kopu, kdy se trefil hlavou M. Olša. Pěkné a bojovné utkání.

25. 5. Holešov – Bystřice pod Hostýnem, dorost 5:0
25. 5. Vlachovice – Bystřice pod Hostýnem, starší žáci 0:2, branky: Beza, Franěk
25. 5. Vlachovice – Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci 2:13, branky: Franěk 2, Pařil 2, Machala 3, Maťa 3, Chuděj 2, Nezhyba

31. 5. Bystřice pod Hostýnem, muži – Morkovice 2:0 (1:0), branky: Kušík, Salajka
Vyrovnaný poločas s gólovými šancemi na obou stranách. Gólovou příležitost měl z naší strany Zapletal, na straně soupeře nebyla jejich branka uznána pro postavení mimo hru. Branka padla až po půlhodině hry, když Šindelkovu akci zakončil gólem Kušík. Po přestávce byla větší aktivita na straně soupeře ale výborný Trochta v naší bráně svými zákroky mužstvo podržel. Domácí obrana byla pozorná a získané šance využívali k rychlým brejkům. Druhou branku v 64. minutě dal po rohovém kopu zblízka Salajka. V závěru zápasu opět Trochta zlikvidoval dvě gólové šance soupeře, který hrál bez hráče vyloučeného na červenou kartu.
31. 5. Bystřice pod Hostýnem, starší žáci – Valašské Klobouky 1:8, branka: Dubák
31. 5. Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci – Valašské Klobouky 2:3, branky: Burda, Nezhyba

1. 6. Bystřice pod Hostýnem, dorost – Kunovice 1:9, branka: Trnčík

7. 6 Chropyně – Bystřice pod Hostýnem, muži 4:0 (2:0)
K utkání jsme odjeli v silně okleštěné sestavě, chybělo šest hráčů základní sestavy. Sestava byla poskládána, jak nejlépe to šlo. Hra se vůbec nedařila a už v 16. minutě jsme prohrávali 2:0. Snad do posledního zápasu sezony na domácí půdě bude lépe.

7. 6. Paseky Zlín – Bystřice pod Hostýnem, starší žáci 3:1, branka: Franěk
7. 6. Paseky Zlín – Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci 20:1, branka: Dubčák
7. 6. Slušovice – Bystřice pod Hostýnem, dorost 4:4, branky: Zemánek 3, Trnčík
14. 6. Bystřice pod Hostýnem, muži – Vizovice 3:2 (0:0), branky: Krajcar, Kušík, Sadil
Po pomalejším začátku zahrozili hosté v 11. minutě nastřelením břevna naší branky. I my jsme získali gólové šance – měli je na kopačkách Kušík, Zapletal i Krajcar, který také trefil břevno. Po změně stran svou šanci na gól neproměnil Sadil. Zato po trestném kopu Zapletala se hlavou prosadil Krajcar. Pak přišla náhodná vyrovnávací branka hostů. Domácí dál hráli svoji hru a po necelé hodině Šindelkovu přihrávku umístil Kušík. O 5 minut později byl opět po přihrávce Šindelka střelecky úspěšný Sadil. Měli jsme ještě další šance, ale žádná už v síti neskončila. V závěru zápasu dostali šanci na hru naši dorostenci. Hra byla vyrovnaná a střídající hráč hostů, který byl na hřišti pouhou minutu, upravil konečné skóre druhou brankou. Velmi dobrý zápas zahrál D. Šindelek.

V podzimní části jsme se 40 body na konečném 4. místě. Téměř celé jaro jsme se potýkali s velkou nemocností v týmu, proto si skvělého umístění vážíme. Děkujeme našim sportovcům za předvedené výkony a přejeme zdraví a sportovní štěstí pro další sezonu.

15. 6. Bystřice pod Hostýnem, dorost – Malenovice 4:6, branka: Hradil
Naši dorostenci skončili na posledním místě se čtyřmi body a skore 35:142 v krajském přeboru. Doufáme, že v příští sezoně už to bude lepší.

Děkujeme všem fanouškům za podporu v sezoně a těšíme se, že nám zachováte přízeň i na podzim. Sledujte naši vývěsní skřínku, kde najdete aktuální informace.