Házená

23. 8. Litovel – Bystřice pod Hostýnem 25:19
V rámci přípravného období jsme se zúčastnili turnaje v Litovli, který byl velmi silně obsazen. Loňský turnaj jsme vyhráli. Za účasti týmů ze Slovenska, Stupavy a Martina, domácí Litovle a našeho týmu jsme v konečném hodnocení skončili na 2. místě. Oba slovenské celky jsme vysoko porazili a domácí extraligový tým hodně potrápili svým výborným výkonem. Nejlepším střelcem turnaje je stal náš hráč Zbranek s 19 brankami. Nejlepším brankářem byl domácí Baránek (kterého známe z působení u nás).

Konečná tabulka: Litovel – skóre 87:52, 6 bodů, 2. místo Bystřice p. H. 91:68, 4 body, 3. místo Stupava 58:82, 2 body, 4. místo Martin 57:91, 0 bodů.   Sestava: Krupa, Apolenář, Vašina, Zbranek, Doležel, Hub, Gabriž, Vaclach, Tiller R., Salvet, Jaroš, Kovařík, Ryška.

31. 8.  Za účasti mužstev Zlína, Přerova, Kopřivnice a domácí Bystřice se uskutečnil 8. ročník memoriálu Ing. Františka Kovaříka. Výsledky našeho týmu: Bystřice – Přerov 26:27 (15:15), Bystřice – Kopřivnice 32:34 (12:21). Loňský extraligový celek ukázal svoji sílu a dá se říci, že rozhodla o výsledku první půle. Finálový zápas Zlín – Přerov 38:28 (17:15). Konečné umístění: 1. Zlín, 2. Přerov, 3. Kopřivnice a poslední náš celek. Tento turnaj je brán jako prověrka mužstva na soutěžní zápasy.

6. 9. Rožnov – Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci B 12:10
6. 9. Hovězí – Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci A 20:22
7. 9. Bystřice pod Hostýnem, mladší dorost – Šumperk 27:24
Hostů přijelo jen šest a v první půlce to bylo znát, měli jsme ve všech herních situacích navrch. Druhá půle už byla horší, střídali jsme všechny posty a skóre se začalo velmi rychle snižovat. Ale body zůstaly doma. Novou sezonu zahájili žáci a dorostenci.