Házená

20. 10. Bystřice pod Hostýnem, muži – Dukla Praha 29:26 (16:13)
První poločas měl zápas vyrovnaný průběh. V druhé půli jsme svůj náskok navyšovali, ale hosté se tak snadno nechtěli vzdát. Dařily se jim rychlé protiútoky a my se nakonec báli o výsledek. Přechod do útoku nám teď dělá větší problém, vytratila se sebedůvěra a větší chuť hrát. Nejvíce branek: Zbránek 10, Vacula 5, Salvet 4, Doležel R., Tiller po 3.
20. 10. Bystřice pod Hostýnem, mladší dorost – Juliánov 30:38
20. 10. Holešov – Bystřice pod Hostýnem, muži B 25:24 (10:11)
Klasické derby zvládli lépe domácí hráči, byl to ale dramatický a velmi vyrovnaný zápas. Naši hráči už dokonce vedli o 4 branky. Domácí pak využili početní převahy a otočili stav utkání. Nakonec zápas ovlivnilo nešťastné vyloučení našeho klíčového hráče Doležela. Nejvíce branek: Doležel a Frydrych po 7, Vaclach 3, Salvet a Jaroš po 2.
20. 10. Zubří B – Bystřice pod Hostýnem, starší žáci 23:23 (10:11), nejvíce branek: Kaňa 13.

20. 10. Holešov – Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci 8:16 (4:5), nejvíce branek: Vysloužil 7, Mozola 6.

27. 10. Karviná – Bystřice pod Hostýnem, muži A 22:24 (14:13)
Vyrovnaný zápas, v první půli byly na naší straně znát pomalejší začátky a poločasové vedení tak patřilo mladým hráčům Karviné. V zápase tak rozhodla větší zkušenost našich hráčů a bojovnost, která hlavně v druhé půli byla na naší straně. Vezeme důležité 2 body, výborný výkon podal J. Tiller a tým podržel brankář Krupa. Po 14 dnech přestávky budeme hostit na domácí palubovce velmi kvalitní tým Strakonic. Nejvíce branek: Tiller J. 7, Zbránek 5, Salvet a R. Tiller 3, Kovařík a Vacula po 2.
27. 10. Velká Bystřice – Bystřice pod Hostýnem, mladší dorost 34:25 (12:10), nejvíce branek: Hubík 8, Lang 7, Matyska a Měchurka po 3.
3. 11. Bystřice pod Hostýnem, muži B – Zlín B 30:31 (15: 16), nejvíce branek: Doležel 7, Salvet, Vacula a Hradil po 5, Petrovčín 4.
3. 11. Bystřice pod Hostýnem, starší žáci – Zubří A 18:32 (9:17), nejvíce branek: Kaňa 5, Matyska 8, Hubík 3.
3. 11.  Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci – Zubří B 13:20 (5:8), nejvíce branek: Vysloužil 9, Mozola 4.
10. 11. Bystřice pod Hostýnem, muži A – Strakonice 27:27 (13: 14).
Soupeř se Strakonic přijel velmi dobře připraven, což se projevilo už v prvním poločase a naznačuje to i poločasový výsledek. Vstup do druhé půle jsme zvládli a brzy jsme vedli o 4 branky. Bohužel to bylo jediné vedení v zápase a brzy jsme o něj přišli. V 48. minutě už jsme prohrávali o 6 branek. Velmi dramatická byla koncovka. Ještě 4 minuty před koncem jsme prohrávali o 4 branky, vyrovnat se nám podařilo v čase 59.59, kdy vsítil R. Tiller branku.       V zápase jsme měli devět neproměněných šancí a také 13 nastřelených tyček. Získali jsme velmi cenný bod v zápase, v němž soupeř prakticky stále vedl. Nejvíce branek: Zbránek 12, J. Tiller 6, R. Tiller 4, Žůrek 3.
10. 11. Lesana Zubří – Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci 30:10 (15:7), nejvíce branek: Mozola 4, Vysloužil 3.
10. 11. Zlín B – Bystřice pod Hostýnem, starší žáci 23:21 (15:9), nejvíce branek: Matyska a Hubík po 7, Kaňa 5.