Házená

26. 4. Bystřice pod Hostýnem, muži – Chodov 33:29 (17:17)
Úvod utkání se našim hráčům nevydařil a po 15. minutě hry vedli hosté o 6 branek. Ani v útočné fázi ani v obraně jsme se nemohli dostat do zápasu. Po oddychovém čase se mužstvo zvedlo a po rychlých protiútocích jsme do přestávky srovnali skóre na poločasových 17:17. Po změně stran pokračovali domácí ve zlepšené hře a bylo to znát i na skóre, které postupem času narůstalo v náš prospěch. Kolektivním výkonem jsme tak dovedli utkání do vítězného konce. Pochvala pro celý tým za bojovnost a nasazení. Zvláště když to byl poslední zápas před domácím publikem. Je třeba vyzdvihnout výkon M. Juránka a J. Tillera v tomto zápase. Sestava a branky v zápase: Krupa, Šidlík – J. Tiller 12, Juránek 6, Kovařík, Salvet a Zbranek po 3, Hradil 2, Doležal a Hub po 2, Ryška, R. Tiller.

26. 4. Bystřice pod Hostýnem, mladší dorost – Bohunice 30:33 (18:18)
Velké zklamání z výsledku a celkově ze hry. Na podzim přitom dorostenci u soupeře vyhráli o 11 branek. Poločas byl ještě vyrovnaný, ale v druhé půli nás hosté předstihli a zaslouženě vyhráli. Naši hráči zbytečně faulovali, a docházelo tak ke zbytečnému vylučování, což se zákonitě odrazilo na výsledku. Soupeř hrál soustředěně a s větší chutí. Sestava a branky: Šnajdr D., Šimek – Matela 9, Petrovčín 8, Hubík 6, Měchura 4, Vičan 2, Kaňa1, Capík, Stejskal, Chadim, Šnajdr V.
26. 4. Zlín B – ch. – Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci B 22: 12 (10:4)
Těžké utkání na půdě favorita. Domácí od začátku ukazovali větší herní jistotu, už v první půli odskočili o 6 branek a postupně tuto převahu navyšovali.
26. 4. Lesana Zubří d. – Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci A 31:18 (18:8)
Marný boj našich chlapců s dívčím družstvem ze Zubří. Rozhodla již první půle zápasu. Nejlepší hráč našeho týmu byl M. Strava se 7 brankami.
3. 5. Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci A – Zlín B ch. 11:25 (5:13)
Zasloužené vítězství Zlína. O zápasu rozhodla už jeho první půle.
3. 5. Bystřice pod Hostýnem, mladší dorost – Olomouc 27:18 (12:6)
Náš tým byl od začátku jednoznačně lepší ve všech herních situacích, i když nám chyběli dva hráči základní sestavy. Během druhé půle jsme tak mohli vystřídat celou lavičku a tím se dostali do hry všichni hráči. Nejlepším hráčem byl Kaňa s 9 brankami a dobře zachytali oba brankáři Šnajdr D. a Šimek
3. 5. Bystřice pod Hostýnem, ml. žáci – Zlín B d. 10:28 (6:14)
I druhý zápas žáků byl rozhodnut již v první půli. Za pochvalu na naší straně stojí výborný výkon brankáře Pálky
8. 5. Polanka n. O.  B – Bystřice pod Hostýnem, mladší dorost 20: 27 (12:12)
V předehrávce posledního kola dorostu zvítězila Bystřice zlepšeným výkonem v druhé části hry. Zlepšení se odrazilo zvláště v útočné části. Nejlepší střelec v našem týmu byl M. Matyska s 10 brankami. I přes neúčast tří hráčů základní sestavy si naši dorostenci výhrou zajistili 1. místo v tabulce moravské ligy mladšího dorostu, řízené Olomoucí, a tím postup do 2. ligy mladšího dorostu Morava, řízené ČSH V Praze. Velká gratulace!
8. 5. Nové Veselí – Bystřice pod Hostýnem, muži 31:35 (14:20)
Utkání začalo s půlhodinovým zpožděním. Zápas se hrál v poklidném tempu a hosté měli od začátku více ze hry, což ukazuje výsledek poločasu. V druhé části hry ještě náskok navyšovali a zákonitě se dostala do hry celá lavička. Negativem hry bylo jen zranění pivota Salveta na naší straně. Skvěle zachytal brankář Krupa, hlavně v první části hry. V tomto zápase chyběli tři hráči základní sestavy, ale i tak výborný výkon. V závěrečné tabulce jsme poskočili z loňského 7. místa na konečné 4. místo. Je to úspěch celého týmu, trenéra M. Žůrka a celého realizačního týmu.
10. 5. Zlín B d. – Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci ch. 18:16 (12:4)
Proti jasnému favoritu se naši hráči nenechali zahanbit, a zvláště v druhé půli zápasu hráli velmi dobře. Vybojovali tak proti těžkému soupeři velmi dobrý výsledek. Největší zásluhu na něm měl nejlepší střelec v našich barvách Strava s 9 brankami.
10. 5. Valašské Meziříčí ch. – Bystřice pod Hostýnem ml. žáci ch. 21:14 (11:6)
Zbytečná prohra. Soupeř se tímto vítězstvím dostal v tabulce před naše žáky.
17. 5. Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci A – Valašské Meziříčí 20:16 (8:10)
Mnoho technických chyb a špatná střelba hlavně v první půlce zápasu, ale kolektivním výkonem v druhé části hry se podařilo soupeře zatlačit a dovést zápas do vítězného konce. Pochvala trenéra za předvedený výkon.
17. 5. Bystřice pod Hostýnem, mladší žáci B – Kunovice d. 10:24 (6:12)
Výrazný výškový hendikep vůči vedoucímu týmu soutěže. Kladem je, že se mohli do hry dostat všichni z lavičky a potěšit trenéra výborným výkonem.