Krátké zhodnocení sezony 2010–2011 v divizi E mužů

Po ročním působení v této soutěži se vracíme do krajského přeboru, záměr udržet se nám nevyšel. V jarní části nastoupilo 21 hráčů a celkem bylo k dispozici 29 fotbalistů. Všechny zápasy odehrál brankář Svoboda, dále M. Kušík, Kutňák a Zapletal, o jeden méně Dostál, a M. Tureček.

Nejvíce odehraných minut: 1 170 Svoboda, 1 168 Zapletal, 1 083 Kutňák. Sestava jara: Svoboda – Matějka, Dostál, Švrček, Tureček, Grygar, Dočkal, Zapletal, Kutňák, Třasoň, M. Kušík. Kanonýři jara: Zapletal 3 branky, Kutňák a M. Kušík po 2. ČK – Šindelek, Třasoň. Žluté 15 x.

Od 16. 7. začala série přípravných zápasů na půdě soupeřů pod novým trenérem Pavlem Pumprlou, který už u nás působil při divizní soutěži. Jeho asistentem je Marek Hošťálek, velmi známá postava bystřické kopané. Vedoucím mužstva je V. Kušík.

Kádr mužstva mužů pro podzimní část krajského přeboru 2011/2012
Brankář: Vlastimil Trochta
Obrana: Jiří Zezulka, Michal Tureček, Jakub Šenovský, Adam Fiala, Alois Vyoral
Záloha: Dušan Zapletal, Miroslav Třasoň, David Šindelek, Stanislav Zámorský, Radim Kušík, Radek Sadil
Útok: Martin Kušík, David Krajcar

6. 8. 2011 Vigantice – Bystřice pod Hostýnem, muži 3:3 (2:2), branky: Kušík 2,  Sadil
První zápas v novém ročníku jsme odehráli na půdě soupeře ve Viganticích, v nové sestavě a s novým trenérem. V rušném a velmi zajímavém zápase jsme napřed už v 9. min. prohrávali a pak dvakrát vedli, ale jak před koncem poločasu, tak těsně před koncem zápasu jsme inkasovali – vždy vyrovnávací gól. První poločas ukázal z naší strany velmi pěknou kombinační a rychlou hru. Druhý poločas nabídl hru z jedné strany na druhou a za zmínku stojí překrásná Sadilova střela z 35 metrů do šibenice.
Tým byl pochválen za bojovnost i domácími fanoušky. Škoda, že nevezeme 3 body, byli jsme velmi blízko.

10. 8. Kvasice – Bystřice pod Hostýnem, muži 1:1,  pokutové kopy 4:5
Ve středu bylo odehráno 1. kolo poháru Zlínského kraje; na pokutové kopy jsme postoupili do druhého kola.

13. 8.  Bystřice pod Hostýnem, muži – Holešov 0:1 (0:0)
Sousedské derby ovlivnily dvě věci – už v 9. minutě střídal tvůrce hry Třasoň a od 65. minuty se hrálo za silného deště a blesků, přičemž terén byl na hranici regulérnosti. Zápas byl vyrovnaný, s příležitostmi na obou stranách, nebezpečné situace z naší strany měli na kopačkách Kušík a Zapletal. Vítězný gól  hostů padl v 7. minutě před koncem, kdy hostující  hráč vystřelil z dálky a domácí hráč míč tečoval.

17. 8. Chropyně – Bystřice pod Hostýnem, muži 2:2, pokutové kopy 3:5
I v druhém kole poháru Zlínského kraje jsme postoupili na pokutové kopy.

20. 8. Slušovice – Bystřice pod Hostýnem, muži 2:1 (0:1), branka: M. Kušík
K mistrovskému utkání do Slušovic jsme odjížděli v silně kombinované sestavě, protože pět hráčů základní sestavy je zraněno. Už v 10. minutě jsme se ujali vedení gólem Martina Kušíka, hra z naší strany v náhradní sestavě nebyla špatná. Tento stav vydržel až do 70. minuty, kdy domácí vyrovnali a v 85. min. přidali vítězný gól. V této fázi už naše hra postrádala nápaditost a soupeř toho dokázal využít.

21. 8. Bystřice pod Hostýnem, starší dorost – Vítkovice 3:9 (1:4),
branky: Králík, Málek, Jančík
Bystřice pod Hostýnem, mladší dorost – Vítkovice 0:5