Kopaná

Po přípravných zápasech odehráli naši fotbalisté 2. kolo poháru KFS s Žalkovicemi. Remizovali 1:1, vyhráli na PK, a postupují tak do 3. kola.

Los podzimní části krajského přeboru mužů – domácí zápasy
10. 9. v 16.00 Vsetín, 24. 9. v 15.30 Kelč, 15. 10. v 15.00 Morkovice, 29. 10. v 14.30 Rožnov pod Radhoštěm.

6. 8. Baťov – Bystřice pod Hostýnem, muži 1:4 (1:2), branky: Ondroušek 2, Pumprla, Šipka. Hned v prvním zápase nové sezony se hrál oboustranně kvalitní fotbal. Domácí sice už v 15. minutě vedli, ale hosté do poločasu otočili výsledek a pozásluze si odvezli první tři body z hřiště soupeře.
Sestava a branky: Unger – Šipka, Zeťek, Pumprla, Kušík, Ondroušek, Zapletal, Zámorský, Michálek, Lapčík, Pálka. Střídali: Hradil, Imre. Trenér – Chytrý.
13. 8. Bystřice pod Hostýnem, muži – Provodov 2:2 (0:0), branky: Šipka 2, PK 3:2
Úvod patřil hostům, ale během zápasu jsme i my měli brankové příležitosti. V druhé půlce byla patrná převaha domácích, i když po 90. minutě to byla remíza, v penaltovém rozstřelu byli domácí šťastnější.
Mládežnická mužstva zahajují své soutěže později.