Házená

26. 2. Bystřice pod Hostýnem, muži A – Náchod 26:21 (12:12)
První zápas jarní části sezony sehráli naši házenkáři na domácí půdě a soupeř ze spodní části tabulky neměl být pro nás překážkou. Začátek vyšel náramně, 11:4 svítilo na ukazateli v úvodní části zápasu. Možná ztráta motivace měla za následek, že jsme umožnili soupeři srovnat krok a poločasový výsledek byl vyrovnaný. Po přestávce jsme pozvolna navyšovali náskok, ale o vítězství se rozhodlo až v samém závěru zápasu. Výborný výkon podal Dobeš a brankář Janků, jehož úspěšnost sahala až 60 %. Nejvíce branek – Dobeš 10, Vaclach 6.

4. 3. Šumperk – Bystřice pod Hostýnem, muži A – 18:28 (11:11)
Výborný vstup do utkání měla Bystřice se soupeřem, na kterého se těžko hledá recept. Celou půlku domácí dotahovali náš náskok a podařilo se jim to až v závěru poločasu, kdy jsme vyrobili několik technických chyb a soupeř se dotáhl na poločasovou remízu. Druhá půle už zcela patřila našemu týmu, dokonce i v přesilové hře domácích jsme dokázali skórovat a definitivně si odvézt vítězství. Pochvala trenéra Koláře pro celý tým za výborný výkon. Nejvíce branek: Zbranek 9, Dobeš 7, Petrovčín, Vacula a Tiller R. po 3 brankách.

11. 3. Bystřice pod Hostýnem, muži A – Karviná B 30:16 (14:8)
Po úvodní čtvrthodince, kdy byla hra vyrovnaná s množstvím technických chyb na obou stranách, se naši hráči dostávali pozvolna do tempa proti mladému a rychlému záložnímu týmu Karviné. Do poločasu jsme si udělali brankový náskok, svými zákroky nás opět podržel brankář Janků. Druhou půli už plně ovládl náš celek a zápas dohrávali ve velké pohodě. Na palubovku se dostal i náhradní brankář Cagášek a celá hráčská lavička. Zápas měl pomalý rozjezd, ale vše vynahradil výsledek. Nejvíce branek: Dobeš 8, Vacula 5, Zbranek 5, Juránek 3.