Archiv Zpravodaje

Kopaná

Jak už se stalo tradicí,  také na konci letošní soutěžní sezony byl sehrán, v pořadí čtvrtý,   vzpomínkový zápas  věnovaný V. Vildovi. Zápas se konal 22. 6. na hřišti v Zahájeném. Podařilo se nám oslovit většinu hráčů dříve hrajících MSFL za bystřický klub, který v této soutěži vydržel 6 let. Tito hráči účast potvrdili, a tak se proti sobě mohli postavit bývalí hráči MSFL a současný tým hrající krajský přebor. V současném týmu došlo jen ke změně na postu brankaře, místo Trochty se postavil do branky David Konečný. Utkání skončilo remízou 5:5. Hrálo se slušně, a přitom s nasazením. Jediným negativem byl malý zájem fanoušků.

Krátké hodnocení sezóny mužů hrající krajský přebor
Po podzimní části sezony 2011/2012 skončilo mužstvo na 12. místě s 15 body a bylo ohroženo sestupem. Do jarní části jsme pak už vstoupili s dvěma kmenovými hráči, kteří se vrátili z hostování –  Z. Matějka a Marek Dostál. Počáteční zápasy jarní části nám vyšly velmi dobře, a jestliže jsme prohráli, pak to bylo většinou v posledních minutách, jako třeba v jednom utkání domácím, kde jsme inkasovali až v poslední minutě zápasu. Celkově sezona vyšla a na tento úspěch by mužstvo a vedení chtělo navázat v nové sezoně. Kádr by měl zůstat pohromadě, a pokud se podaří vhodné doplnění, mohl by důstojně vkročit do nové sezony.